Klasyk DJ’a Jose w rękach Polaków! Remiks “Hesitate” dla labelu Jordana Suckleya

“Hesitate” DJ’a Jose to jeden z bardziej znanych tanecznych klasyków 2003 roku. Prawie dwie dekady później swoją wersję wydali Polacy.

pdc

Jos Klaster, holenderski producent i DJ, największy boom swojej popularności przeżywał w pierwszej dekadzie XXI wieku, m.in. dzięki współpracom z G-Spottem, czyli… Richardem Durandem. Co więcej, Durand był koproducentem kilku solowych produkcji Josa, w tym także “Hesitate”.

Teraz za jeden z najbardziej znanych numerów Holendra zabrała się dwójka Polaków: Łukasz Wojciechowski i Kuba Sarnociński, znani pod aliasami Lucas Deyong i Jackob Roenald. Obaj należą do kolektywu Victims Of Trance, tworzonym między innymi z Jackobem Rocksonnem i Arjans. Panowie coraz odważniej i mocniej podbijają międzynarodowy rynek, mają też na swoim koncie pierwsze bookingi poza Polską (m.in. w Wielkiej Brytanii).

Polacy odświeżają trance’owy klasyk

Łukasz i Kuba otrzymali zielone światło na oficjalny remiks “Hesitate” dzięki Jordanowi Suckleyowi; polskim słuchaczom znanemu przede wszystkim z rezydowania imprez Tranceformations, organizowanych przez Euforia Festivals. Label Brytyjczyka, Damaged Records, należący do grupy Black Hole Recordings, wydał właśnie interpretację naszych rodaków.

Dla Lucasa to już drugie wydanie w Damaged po debiutanckim “In To Space”
z marca bieżącego roku. Numer ten był supportowany między innymi przez Armina van Buurena w A State Of Trance.Kuba co prawda debiutuje u Suckleya, ale ma już na swoim koncie utwory w innych labelach Black Hole, m.in. w Rielism, Afterdark czy Borderline Music.

Remiks “Hesitate” zachwyci tych, których urzekł styl “In To Space” – to bezpardonowa mieszanka techu i… hardstyle’owego uderzenia (sprawdzajcie drugi drop!). Wersja reprezentantów Victims Of Trance zyskała wsparcie nie tylko Suckleya, ale także – co miło mnie zaskoczyło – również Solarstone’a. Znany ze stylu i marki Pure Trance, Rich pokazał, że drzemie w nim też miłość do bardziej pokręconych rytmów.

Cała załoga naszego portalu gratuluje chłopakom i czeka na ich kolejne sukcesy!

pdc

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?