DJ Kris wciąż w trasie. Organizator Sunrise Festival zawita do Sępólna Krajeńskiego

Twarz Sunrise Festival w tym roku występuje zdecydowanie częściej niż w latach ubiegłych. Już w sobotę, 14 grudnia, DJ Kris wystąpi w klubie Carbon.

2sher

Krzysztof Bartyzel, znany wszystkim klubowiczom pod aliasem DJ Kris, to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim clubbingu. O jego fenomenie pisaliśmy już jakiś czas temu na Shining Beats. Organizator Sunrise Festival w ostatnich latach rzadko występował w klubach. W tym roku to się jednak zmieniło i już w najbliższy weekend zagra po raz kolejny. Tym razem odwiedzi klub na Krajnie.

Klub który wyparł się vixy

Żywa legenda polskiej sceny klubowej wystąpi w najbliższą sobotę w klubie Carbon w Sępólnie Krajeńskim. Tak – to ten sam lokal, który jakiś czas temu zaprotestował przeciwko vixiarzom. Prócz samego Krisa, na imprezie wystąpią inni weterani polskiej sceny klubowej – Quiz oraz V_Valdi. Będą to z pewnością niezwykłe występy, w których nie zabraknie muzycznych wspomnień.

emuze.me

Bilety wciąż w sprzedaży

Bilety na większość ostatnich imprez, na jakich Kris miał okazje wystąpićm rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Mamy jednak dobrą wiadomość dla klubowiczów z tej części Polski – bilety wciąż są do nabycia w internetowej sprzedaży i znajdziecie je tutaj. Warto zaopatrzyć się w nie wcześniej, gdyż w dniu imprezy może zabraknąć wejściówek. Jak podkreślają organizatorzy, będzie to jedyny występ w tej części kraju.

emuze.me

ultra

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?