Uczciwie trzeba przyznać, że mało która postać wywołuje tak pozytywne emocje wśród klubowej “starej gwardii”, co Krzysztof Bartyzel. Twórca Sunrise Festival wypełniał po brzegi kołobrzeski Amfiteatr (a w ubiegłym roku Blue Stage) podczas swojego corocznego imieninowego występu, a to mówi samo za siebie. W dobie lockdownu większość DJów nadaje transmisje na żywo – i tym samym tropem podążył również DJ Kris.

Masa wspomnień

Pierwszy livestream gospodarza kołobrzeskiego festiwalu ma obfitować – a jakże – we wspomnienia. Można się więc spodziewać największych klasyków związanych ściśle z historią Sunrise Festival. A jest z czego wybierać, dlatego też transmisja ma potrwać aż trzy godziny. Set będzie nadawany prosto z dachu kołobrzeskiego Marine Hotel, a spodziewanemu podczas występu Krisa zachodowi słońca będzie towarzyszyć widok na Morze Bałtyckie.

Co ważne – nie jest to jedyna atrakcja ze strony Sunrise Festival, jeśli chodzi o streaming w ten weekend, bowiem pełna ramówka na dziś i jutro jest dużo szersza. ramach serii “Memories Of Sunrise Festival”, która w ten weekend zalicza trzecią edycję, wystąpią również inni polscy DJe, znani ze scen “festiwalu wschodzącego słońca”.

Sobota
17:30 Dave Metzo
19:00 DJ Kris
22:00 Matys

Niedziela
14:00 Miqro
17:00 Gregory

Będzie można pomóc

Transmisja będzie realizowana za pośrednictwem kont festiwalu na portalach Facebook, YouTube i Twitch. Wraz z nią będzie uruchomiona możliwość przesyłania donate’ów – na wypadek, gdyby któryś z widzów chciał wspomóc organizację przyszłorocznej edycji imprezy. A ta – jak już informowaliśmy na naszych łamach – odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2021 roku.

foto: Gromysz