kontakt

Trzeba przyznać wprost – wokół Sunrise Festival dzieje się ostatnio naprawdę sporo. Wszystko to pomimo braku w tym roku pełnoprawnej edycji – w lipcu możemy liczyć za to na mniejsze wydarzenia. Jak się okazuje, warstwa typowo eventowa to nie jedyna rzecz, na której skupiła się w ostatnim czasie agencja MDT Production z DJem Krisem na czele.

Karty odsłonięte…

Od niedzieli na profilach społecznościowych eventu, a także na social mediach postaci związanych z marką Sunrise zaczęły pojawiać się teasery wykorzystujące motyw odsłaniania kart. Kolejnym etapom odkrywania nowego brandu towarzyszyły krótkie wypowiedzi Krzysztofa Bartyzela – jednego z organizatorów Sunrise Festival, znanego na naszej scenie jako DJ Kris. O ile niedzielne nagranie nie mówiło zbyt wiele, o tyle w poniedziałek dowiedzieliśmy się o “nowym projekcie”.

…startuje label!

Nikt nie spodziewał się jednak, że twórca “festiwalu wschodzącego słońca” założy… własny label. Jednakże, jak się okazuje, niemożliwe nie istnieje – i tym samym już wkrótce (konkretnej daty jeszcze nie znamy) w nowej polskiej wytwórni ukaże się pierwszy od 15 lat utwór Krzysztofa Bartyzela.

Od zawsze chciałem nagrać swój autorski singiel, To chyba marzenie każdego, kto jest w jakimś stopniu związany z branżą muzyczną. Właśnie produkcja wydana w swojej własnej wytwórni to kolejny ważny etap. Coś, o czym jeszcze niedawno w ogóle nie myślałem, a teraz staje się rzeczywistością.

DJ Kris

Na ten moment nie znamy jeszcze dokładnej nazwy labelu ani planów na najbliższą przyszłość. Te informacje powinniśmy jednak poznać za naprawdę niedługo.

Przypomnijmy – w 2006 roku założyciel Sunrise Festival wydał trzy utwory – “Memories”, “Sunrise” i “After Sunrise Festival”. Dużo przez ten czas się zmieniło, także w muzyce – dlatego też jesteśmy ogromnie ciekawi, co przygotował DJ Kris.

foto: Gromysz

kontakt