DJ Kris otwiera własną wytwórnię. Już wkrótce ukaże się tam jego nowy singiel

Już wkrótce uruchomiona zostanie wytwórnia, którą zawiadować będzie DJ Kris. Ukaże się tam między innymi jego pierwszy od 15 lat singiel.

sunrise

Trzeba przyznać wprost – wokół Sunrise Festival dzieje się ostatnio naprawdę sporo. Wszystko to pomimo braku w tym roku pełnoprawnej edycji – w lipcu możemy liczyć za to na mniejsze wydarzenia. Jak się okazuje, warstwa typowo eventowa to nie jedyna rzecz, na której skupiła się w ostatnim czasie agencja MDT Production z DJem Krisem na czele.

Karty odsłonięte…

Od niedzieli na profilach społecznościowych eventu, a także na social mediach postaci związanych z marką Sunrise zaczęły pojawiać się teasery wykorzystujące motyw odsłaniania kart. Kolejnym etapom odkrywania nowego brandu towarzyszyły krótkie wypowiedzi Krzysztofa Bartyzela – jednego z organizatorów Sunrise Festival, znanego na naszej scenie jako DJ Kris. O ile niedzielne nagranie nie mówiło zbyt wiele, o tyle w poniedziałek dowiedzieliśmy się o “nowym projekcie”.

kalendarz

…startuje label!

Nikt nie spodziewał się jednak, że twórca “festiwalu wschodzącego słońca” założy… własny label. Jednakże, jak się okazuje, niemożliwe nie istnieje – i tym samym już wkrótce (konkretnej daty jeszcze nie znamy) w nowej polskiej wytwórni ukaże się pierwszy od 15 lat utwór Krzysztofa Bartyzela.

kalendarz

Od zawsze chciałem nagrać swój autorski singiel, To chyba marzenie każdego, kto jest w jakimś stopniu związany z branżą muzyczną. Właśnie produkcja wydana w swojej własnej wytwórni to kolejny ważny etap. Coś, o czym jeszcze niedawno w ogóle nie myślałem, a teraz staje się rzeczywistością.

DJ Kris

Na ten moment nie znamy jeszcze dokładnej nazwy labelu ani planów na najbliższą przyszłość. Te informacje powinniśmy jednak poznać za naprawdę niedługo.

Przypomnijmy – w 2006 roku założyciel Sunrise Festival wydał trzy utwory – “Memories”, “Sunrise” i “After Sunrise Festival”. Dużo przez ten czas się zmieniło, także w muzyce – dlatego też jesteśmy ogromnie ciekawi, co przygotował DJ Kris.

sunrise

foto: Gromysz

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?