DJ Kris z zupełnie innej strony. Już 10 listopada w Kołobrzegu wyjątkowy event

10 listopada w kołobrzeskim klubie Aquarius wystąpi DJ Kris. Tym razem założyciel Sunrise Festival pokaże się z zupełnie innej strony.

kalendarz

Muzyka na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się diametralnie. Nowe trendy, gatunki oraz artyści co rusz podbijają serca klubowiczów, a świadomość różnorodności muzyki elektronicznej z roku na rok rośnie. Większość osób ma jednak sentyment do starszych czasów i muzyki, jaka wtedy dominowała na dancefloorach. W taką muzyczną podróż zabierze nas sam DJ Kris, który przypomni nam utwory bliskie jego sercu.

https://www.youtube.com/watch?v=tgpJUwwqWhg&t=538s

Powrót do przeszłości… ale z innej strony

Krzysztofa Bartyzela nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – to żywa legenda polskiego DJingu. Organizator Sunrise Festiwal w niedzielę 10 listopada (poniedziałek wolny od pracy!) w kołobrzeskim klubie Aquarius zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż, podczas której zaprezentuje trzygodzinnego seta. Nie zabraknie wyjątkowych wspomnień, bo – jak pisze Kris – sięgnie “głęboko w case” by odkurzyć stare zapomniane hity. Występ legendy uświetni także Dave Metzo z ekipy MDT.

kalendarz

Jest wiele utworów, które leżą zapomniane głęboko w case’ie, z racji dość krótkich setów, jakie ostatnio grałem, i nadal są bliskie memu sercu.
Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie, aby zagrać zupełnie inaczej, choć raz nie zagrać tego, co jest w każdym moim secie, zbudować go od samego początku do końca zupełnie w innym klimacie.
Stanąć za konsoletą i zagrać kilkugodzinnego seta i popłynąć w zupełnie inną stronę.
I chyba właśnie słowo „popłynąć” będzie doskonałą metaforą tego, co wydarzy się 10 listopada w Kołobrzeskim klubie Aquarius, nieopodal miejsca, gdzie zaczęła się cała piękną historią Sunrise Festival.

DJ Kris

Na andrzejkową imprezę z DJem Krisem nie ma biletów!

DJ Kris w ostatnim czasie występuje coraz częściej, a każdy jego set cieszy się ogromną popularnością. Przykład? Proszę bardzo – na andrzejkową imprezę w starym dworcu PKP w Poznaniu od kilku tygodni nie ma już biletów. Warto więc wybrać się do Kołobrzegu, do miasta, w którym to wszystko się zaczęło.

ultra

The Other Side Of History – bilety

Bilety na The Other Side of History można nabyć tutaj. Dla osób z południa Polski, które dzieli spory dystans mamy również dobrą wiadomość. DJ Kris wystąpi również we wrocławskim klubie X-Demon w ostatnią sobotę grudnia.

foto: Gromysz

kalendarz

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?