DJ Kuba & Neitan zadomowili się w Spinnin’. Już jest ich nowy singiel z supportami czołówki sceny

Panowie z duetu DJ Kuba & Neitan po raz kolejny zaznaczają swoją obecność w Spinnin’ Records – tym razem za sprawą “Moving To The Beat”.

PDC

Intensywne te ostatnie miesiące mają panowie z duetu DJ Kuba & Neitan. Na naszych łamach ukazywało się już w tym roku parę publikacji dotyczących ich nowych numerów, które były wydawane nakładem Spinnin’ Records, Sinphony (wytwórnia Timmy’ego Trumpeta) oraz Hexagon. Tuż przed wakacjami łódzki duet postanowił ponownie zaznaczyć swoją obecność w tym pierwszym labelu, w którego katalogu jest już naprawdę niemało ich kawałków. I już patrząc na to, jak mocno to wydawnictwo było teasowane przed premierą, można stwierdzić że mamy do czynienia z czymś dla chłopaków istotnym.

Ugruntowanie pozycji

Najświeższy track Kuby i Adriana nosi tytuł “Moving To The Beat” i z pewnością nie jest dużym wyłomem poza ustalony przez nich styl. Mamy więc do czynienia z miksem bass house’u z tech house’m podlanym klasycznym dla duetu “sexy” klimatem. A więc osoby, którym do gustu przypadły poprzednie ich kawałki, powinny łatwo zaprzyjaźnić się także z tym najświeższym. Wezmą wtedy zresztą przykład z czołówki światowej sceny EDM.

emuze.me

Jak wynika z danych 1001tracklists.com, “Moving To The Beat” supportowali już między innymi Martin Garrix, Tiesto, R3HAB, Afrojack, Steve Aoki, Timmy Trumpet, Fedde le Grand czy Lucas & Steve. Kawałek został zaprezentowany także na antenie holenderskiego radia 538 w audycji “Dance Department”, którą prowadzi Armin van Buuren. Referencje są więc godne, i najpewniej to z nich bierze się ta “ważność” kawałka, o której wspomnieliśmy wcześniej.

Najnowszą propozycję duetu DJ Kuba & Neitan możecie sprawdzić poniżej.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?