Your Ghost Production

Niezbyt często zdarza się, że wytwórnie EDM organizują własne plebiscyty na swoje najlepsze wydania czy artystów. W końcu pewna część labeli zajmuje się wieloma różnymi gatunkami, przez co ciężko stawiać w jednym rzędzie producentów – przykładowo – house’u i dubstepu. Na takie głosowania od pewnego czasu pozwala sobie jednak wytwórnia Future House Music, która już w samej nazwie mówi nam, jaki styl reprezentuje. Przyszła właśnie pora na kolejną edycje Future House Music Awards, a w niej – drugi raz z rzędu – polski duet DJ Kuba & Neitan.

W tym roku panowie wydali w tej wytwórni aż 3 numery. Jeden z nich – “Feel The Vibe” – doczekał się dwóch oficjalnych remixów i wielu mocnych supportów. Nic więc dziwnego, że oryginał został nominowany w kategorii “Najlepszy singiel” z kolei remix Keanu Silvy może zostać ogłoszony “Najlepszym remixem“. Oprócz tego, Kuba i Adrian dostali nominacje w kategorii “Najlepszy artysta“.

Łódzki duet może zaliczyć miniony rok do udanych, a zwycięstwa w Future House Music Awards mogą być odpowiednim przypieczętowaniem Swoje głosy możecie oddawać pod tym linkiem, a pełna lista nominacji prezentuje się następująco:

Najlepszy artysta FHM

Bougenvilla
DJ Kuba & Neitan
Funkin Matt
Marc Benjamin
Mo Falk

Najlepsza wschodząca gwiazda FHM

Danko
GSPR
Hoved
JustLuke
Robbie Mendez

Najlepszy Wokalista

Cally Rhodes
Juliette Claire
Lena Leon
Sarah De Warren
Robin Valo

Najlepszy utwór FHM

Asketa & Natan Chaim – Listen To Your Heart
Danko – Pump It Up
DJ Kuba & Neitan – Feel The Vibe
Jerome Price – Eurasia
NØ SIGNE – Juice

Najlepszy remix/edit FHM

All Night (Castion Remix)
Pump It Up (Dastic Remix)
Feel The Vibe (Keanu Silva Remix)
Breaking Me (RetroVision Remix)
Let You Go (Tungevaag Edit)

Your Ghost Production