kontakt

Ultra Europe powraca do żywych po pandemicznej przerwie. Powrót ten zresztą ma miejsce naprawdę z grubej rury – jak zwykle zresztą możemy się spodziewać czołowych gwiazd świata muzyki elektronicznej. Jedną z istotniejszych pozycji lineup’owych jest chociażby Hardwell i jego wielki powrót do chorwackiego Splitu. Nie jest to jednak jedyna atrakcja – jest ich naprawdę wiele, a o szczegółach przeczytacie pod tym linkiem.

Pierwszy polski before przed Ultra Europe

Wokół wydarzenia odbywającego się w dniach 8-10 lipca nad Adriatykiem głośno zaczyna się robić także w Polsce. Organizatorzy Ultra Europe, we współpracy z PMG Group – oficjalnym polskim partnerem oraz brandem Polska na Ultra, uruchamiają serię oficjalnych before parties przed europejską edycją festiwalu Ultra. W sumie imprezy odbyć się mają w pięciu klubach – a pierwszy z nich ugości kultowy brand już w ten weekend.

Pierwsza z imprez będących rozgrzewką przed Ultra Europe 2022 odbędzie się 14 maja w klubie Magnes we Wtórku pod Ostrowem Wielkopolskim. Start serii eventów jest naprawdę konkretny – bowiem za deckami zamelduje się nie tylko zaanonsowany na samym początku Adam de Great, ale także panowie z duetu DJ Kuba & Neitan, obecnie dzierżący 3. miejsce w rankingu Polish DJs Chart. Oprócz nich, wystąpią rezydenci klubu – Huherko, DJ Ster oraz Gretka.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „OFFICIAL COUNTDOWN TO ULTRA EUROPE PARTY ULTRA EUROPE HEADLINER ADAMå GREAT SUPPORT DJKUBA &NEITAN HUHERKO DJ STER பHGt ULTIRS OPE GRETKA WYGRAJBILETY! WYGRAJ BILETY! MAGNES CLUB WTÓREK 05.2022 POWERED POLSKA ULTRA CPMG Roftb.pl”

Do wygrania bilety na Ultra Europe!

Podczas wydarzenia będzie można wygrać bilety na Ultra Europe, a także oficjalne gadżety Ultra. Warto więc zainteresować się tym tematem. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad seria imprez Official Countdown To Ultra Europe Party.

kontakt