Kto nie wygra tegorocznego rankingu DJ Mag? Podpowiedzią jest lineup wirtualnej edycji AMF

Poznaliśmy lineup wirtualnego Amsterdam Music Festival. Tym samym wiemy już, kto pozostał w grze o pierwsze miejsce DJ Mag Top 100 DJs 2020.

sunrise

Do ogłoszenia wyników DJ Mag Top 100 DJs 2020 pozostało osiem dni. Tegoroczna edycja – mimo pandemii – cieszyła się niemal taką samą popularnością, co rekordowa ubiegłoroczna. Wtedy zwycięstwo odnieśli panowie z duetu Dimitri Vegas & Like Mike i naturalnym było myślenie, że i w tym roku mają spore szanse na główne trofeum. Teraz szanse te urosły jeszcze bardziej – wszak w grze pozostały de facto już tylko dwa aliasy.

Lineup powiedział bardzo dużo

Poznaliśmy bowiem lineup towarzyszącej ogłoszeniu wyników wirtualnej edycji Amsterdam Music Festival. Już w przyszłą sobotę (tj. 7 listopada) będzie można zobaczyć występy topki światowych DJów i producentów prosto z różnych miejsc stolicy Holandii. Organizatorzy (czyli agencje ALDA i Insomniac) podali właśnie listę artystów – a ona mówi nam wiele odnośnie rankingowych przewidywań.

kalendarz

Skład DJów wygląda następująco:

ultra

Afrojack
Armin van Buuren
Avalan
David Guetta
Don Diablo
Nicky Romero

Dodatkowo swój występ zaprezentuje zwycięzca rankingu. Z tego ogłoszenia wynika więc, że żadne z sześciu wyżej wymienionych nazwisk nie stanie na szczycie tegorocznego DJ Mag’a.

sunrise

Tym samym w grze zostają de facto dwa nazwiska – są to Dimitri Vegas & Like Mike oraz Martin Garrix. Kto z nich wygra? A może ktoś inny przejmie na najbliższy rok tytuł najpopularniejszego twórcy EDM na świecie? O tym przekonamy się w przyszłą sobotę – transmisja z Amsterdamu rozpocznie się o 20:00, zaś wyniki poznamy najprawdopodobniej w okolicach północy. Wszystko będzie można zobaczyć na stronie amf.tv.

Zobaczmy wyniki razem

Korzystając z okazji, zapraszamy na nasz kanał YouTube do oglądania “djmagowego studia meczowego”. 7 listopada wieczorem wspólnie będziemy śledzić i komentować wyniki tegorocznego rankingu. Więcej szczegółów już wkrótce, a tymczasem zachęcamy do subskrybowania naszego kanału – możecie to zrobić pod tym linkiem.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?