Wyników DJ Mag Top 100 DJs 2021 nie poznamy 16 października. Jest nowy termin!

16 października nie wchodzi już w grę. Wyniki DJ Mag Top 100 DJs 2021 poznamy o trzy dni wcześniej.

emuze.me

Kontrowersyjny, przez wielu traktowany z mocnym przymrużeniem oka, acz w ostatnich latach bijący rekordy liczby głosów. W taki sposób w skrócie można określić plebiscyt DJ Mag Top 100 DJs. Kilkanaście dni temu zakończyło się tegoroczne głosowanie, które już wkrótce przyniesie nam informacje o najpopularniejszych DJach i producentach muzycznych na świecie. To “wkrótce”, jak się okazuje, jest jeszcze bliższe niż się wydawało jakiś czas temu.

Nowy termin finału

Wszystko to spowodowane zmianą terminu ogłoszenia wyników plebiscytu. Pierwotnie zwycięzcę DJ Mag Top 100 DJs 2021 mieliśmy poznać 16 października, podczas Amsterdam Music Festival. Tegoroczna impreza tego eventu została jednak odwołana z powodu covidowych restrykcji (o których przeczytacie więcej tutaj). To skomplikowało sprawę organizatorom, którzy znaleźli nieco inny sposób na oznajmienie światu werdyktu.

emuze.me

Mniejsza lokalizacja, mocny lineup

Wyniki tegorocznego głosowania poznamy w środę 13 października podczas wydarzenia Top 100 DJs Awards 2021. Organizowany przez team odpowiedzialny za Amsterdam Music Festival event odbędzie się w sali koncertowej AFAS Live – miejscu zdecydowanie mniejszym niż Johan Cruyff Arena. Jednakże, mimo mniejszej niż zazwyczaj frekwencji, lineup w dalszym ciągu będzie na wysokim poziomie. Potwierdzone zostały występy takich postaci, jak Afrojack, Alan Walker, Armin van Buuren, Avalan, Don Diablo, Mariana BO, Morten i W&W. W kolejnych dniach do składu dołączyły następujące aliasy: Christina Novelli, Gordo i Oliver Heldens.

Sety DJskie będą ważnym elementem imprezy, ale i tak kulminacyjnym momentem będzie ogłoszenie zwycięzcy rankingu DJ Mag Top 100 DJs 2021. Czy tytuł najpopularniejszego DJa/producenta obroni David Guetta? A może na tron powrócą Dimitri Vegas & Like Mike lub Martin Garrix? Przekonamy się o tym praktycznie pod koniec eventu.

emuze.me

Sprzedaż biletów startuje w poniedziałek (4 października) o godzinie 16:00 na stronie internetowej organizatora.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?