DJ Mag uruchomił plebiscyt na najlepszy festiwal. Warto wesprzeć naszych!

Znane głównie z rankingu Top 100 DJs czasopismo DJ Mag uruchomiło głosowanie w plebiscycie na najlepszy festiwal.

kontakt

DJ Mag jest portalem jednoznacznie kojarzonym z rankingiem najpopularniejszych DJów i producentów – ale nie tylko. Redakcja czasopisma realizuje co roku także rankingi najpopularniejszych (najlepszych?) klubów i festiwali. Ten ostatni wystartował właśnie w ostatnich dniach.

Tytułu zwycięzcy broni rzecz jasna Tomorrowland, który rok temu za swoimi plecami zostawił festiwale: Glastonbury, Ultra Music Festival czy Awakenings. Pełne zestawienie z 2019 roku znajdziecie klikając tutaj.

W tym zaszła istotna zmiana – ranking będzie liczyć bowiem nie 50, a 100 pozycji. Pomysł jak najbardziej zrozumiały – wszak na rynku eventowym konkurencja w ujęciu globalnym jest naprawdę zacięta.

Głosowanie trwać będzie do 29 kwietnia – macie więc sporo czasu na wybór. W ubiegłym roku w zestawieniu pojawił się tylko jeden festiwal z Polski – był to krakowski Unsound. Mamy nadzieję, że wszyscy wspólnie przyczynimy się do większej liczby polskich reprezentantów w rankingu. Szczególnie, że w ostatnich latach nad Wisłą organizowanych jest coraz więcej wartych uwagi wydarzeń. Głosować możecie pod tym linkiem.

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?