DJ Snake, J Balvin i Tyga na jednym tracku. “Loco Contigo” może być hitem tego lata!

Twórca takich hitów jak “Taki Taki” czy “Let Me Love You” przyszykował wakacyjny strzał wycelowany w rozgłośnie radiowe – pomagają mu Tyga i J Balvin!

kalendarz

W ostatnich miesiącach DJ Snake (który notabene wczoraj obchodził 33. urodziny) jest bardzo aktywny. Jego album jest już praktycznie ukończony (o tym, że Francuz planuje wydać długograja w tym roku pisaliśmy tutaj), zaś jego collab z Michaëlem Bellą aka Eptic zatytułowany “SouthSide” rozbił bank podczas tegorocznego EDC Las Vegas, stając się najczęściej granym nań utworem. Teraz czas jednak na wyzwania czysto radiowe.

William zaprosił do współpracy naprawdę mocny team – J Balvin oraz Tyga mają smykałkę do luźnych, lekkich a zarazem porywających do zabawy utworów. Brzmienia latino w ostatnich latach robią furorę, dlatego też singiel “Loco Contigo“, który właśnie wjechał do szerokiej dystrybucji, w takich klimatach się obraca.

kalendarz

Klip do utworu wyprodukował Colin Tilley – człowiek, który ilustrował utwory takich artystów, jak Halsey, Future czy Kendrick Lamar. Spod jego ręki wyszedł także teledysk do innego latino uderzenia DJa Snake’a – chodzi tu oczywiście o “Taki Taki“, w którym możemy usłyszeć takie postaci, jak Ozuna, Selena Gomez czy Cardi B.

kalendarz

Czy to będzie hit nadchodzącego lata? Jest to wielce prawdopodobne – chociażby zważywszy na to, że tak gorący klimat jak ten, jaki mamy za oknem, mocno sprzyja słuchaniu i bawieniu się do takich numerów. Zresztą, ocenę pozostawiamy Wam – odnośnik do klipu znajdziecie poniżej, zaś tutaj odsłuchacie “Loco Contigo” na Spotify.

Przy okazji – jeśli będziecie chcieli usłyszeć ten track podczas tegorocznego sezonu festiwalowego, to szukajcie biletów na Open’er Festival (gdzie wystąpi J Balvin) oraz Kraków Live Festival (gdzie pełnego ognia seta zagra DJ Snake).

sunrise

kalendarz

Total
70
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?