kontakt

Collaby między elektronicznymi producentami a gwiazdami popu stały się już chlebem powszednim. Do grona tych, którzy skutecznie przecierali te szlaki, należy oczywiście DJ Snake, który już w 2016 roku łączył siły z Justinem Bieberem. Kolejny międzynarodowy przebój przypadł na 2018 rok – było nim “Taki Taki”, w którym wokalnie udzielili się Ozuna, Cardi B oraz Selena Gomez. Ta ostatnia postać po raz drugi połączy siły z francuskim producentem. Wspólny utwór został zapowiedziany kilka dni temu za pomocą social mediów Williama.

Oprócz krótkiej luźnej rozmowy na temat odebranych nagród za poprzednią współpracę, w zaaranżowanej rozmowie przez komunikator DJ Snake przesłał amerykańskiej piosenkarce tak zwaną “głosówkę”, zawierającą pomysł na nowy przebój. W kolejnym poście Francuz zawarł tytuł wspólnego tracka – Selfish Love”. Data wydania to 4 marca.

Sukces wisi w powietrzu

Poprzedni wspólny singiel tej dwójki zdobył poczwórną platynę. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu, możemy śmiało stwierdzić, że kolejna kolaboracja jest skazana na sukces. Stawiamy więc pytanie – llokrotna będzie nowa platyna?

kontakt