DJ Snake zrobił mega show w Paryżu! Zobacz minidokument z koncertu

W sieci pojawił się właśnie minidokument z solowego koncertu, jaki DJ Snake zagrał na stadionie Paris Saint-Germain.

pdc

W połowie czerwca francuski DJ i producent muzyki elektronicznej William Grigahcine znany szerzej jako DJ Snake zorganizował jeden z największych solowych EDMowych koncertów. Na Parc des Princes zgromadziło się ponad 60 tysięcy widzów, którzy mieli okazję wziąć udział w tym niesamowitym show. Teraz możemy zobaczyć minidokument z tego wyjątkowego wydarzenia.

Wielki spektakl

Impreza miała miejsce na stadionie, na którym swoje mecze rozgrywa Paris Saint-Germain (którego DJ Snake jest wielkim fanem). Artysta na scenie, która de facto była usytuowana centralnie na środku murawy nie wstępował sam. Byli też zaproszeni goście – wśród nich między innymi David Guetta czy Stromae. Wyprzedany kompletnie stadion na solowym występie to niecodzienne zjawisko wśród gwiazd muzyki elektronicznej. DJ Snake nie kryje więc dumy z tego wyjątkowego dla jego kariery wydarzenia.

Przez całe życie mówiono mi, że to niemożliwe, że nie mogę tego zrobić. To samo powiedziano mi o Parc des Princes. Powiedziano mi: „Wiesz co, Williamie? Powinieneś zagrać dwa koncerty w Bercy, trzy koncerty w Bercy, nie rób Parc des Princes. Jest dla ciebie za duży”. Powiedziano mi nawet, żebym to zrobił w 2023 lub 2024 roku. Powiedzieli: „Daj sobie czas, po prostu wychodzimy z pandemii”. Powiedziałem im, że mam to gdzieś, robimy to TERAZ. Dzięki Wam zrobiliśmy to razem.

DJ Snake

Dla tych, którzy nie mogli się znaleźć na Parc des Princes, artysta przygotował specjalny czternastominutowy minidokument z całego wydarzenia. Możemy się więc przenieść na mały kwadrans na francuski stadion i poczuć namiastkę tego, co poczuli zgromadzeni na miejscu fani DJ Snake’a.

pdc

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?