DJ uruchomił zbiórkę, bo podczas imprezy jego sprzęt został… obsiusiany

Podczas jednej z imprez w Chicago na sprzęcie DJskim wylądował… mocz. Właściciel decków postanowił uruchomić zbiórkę.

sunrise

Jeśli zapytamy jakiegokolwiek DJa o to, czego nie można robić podczas imprezy, to prawdopodobnie pierwszą odpowiedzią będzie “Nie stawiaj napojów na stole DJskim“. Nie dziwi to zupełnie – wszak przypadków zalań sprzętu w historii imprez było z pewnością co niemiara. Tego typu prośby wybrzmiewają szczególnie ze strony osób, które podczas imprez korzystają z własnych decków czy kontrolerów. W ich wypadku potencjalne uszkodzenie sprzętu jest odebraniem narzędzia pracy de facto bez możliwości wyegzekwowania sprawiedliwości od sprawcy, który z klubu zazwyczaj zmywa się w okamgnieniu. Oczywiście takie problemy nie omijają także organizatorów imprez – i właśnie z tego typu sytuacją spotkał się pewien włodarz ze Stanów Zjednoczonych. To, co jego historię wyróżnia od innych to to, jaka ciecz wylądowała na jego sprzęcie.

Przesiusiane

Po co wylewać wodę albo alkohol, skoro można wylać mocz?” – tak najpewniej uznał pewien zły człowiek, który podczas imprezy z okazji Święta Dziękczynienia w Chicago uszkodził sprzęt DJski w sposób, mówiąc delikatnie, niekonwencjonalny. Właściciel “obsiusianych” decków, DJ NERV MHZ, postanowił nagłośnić tę sprawę za pomocą uruchomienia zbiórki na platformie GoFundMe na nowy kontroler.

kalendarz

Jak czytamy w opisie zbiórki:

kalendarz

Ravesgiving (impreza, na której doszło do incydentu – przyp.red.) była gruba, ale ktoś za bardzo się zapalił i zaczął siusiać na stanowisko DJa. Sprzęt całkowicie nasiąkł moczem i nie działa. Rozpocząłem zbiórkę pieniędzy, aby zebrać trochę pieniędzy na nowy sprzęt, aby imprezy były grube.

NERV MHZ

Zbiórka ruszyła 10 grudnia i na ten moment udało się uzbierać 500 z ustawionych jako cel 1500 dolarów.

Z głębi serca serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przekazali datki. Szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się tak dużego wsparcia dla tej sprawy, ale jesteśmy niezwykle wdzięczni za każdego z Was, który udostępnił lub przekazał darowiznę. No cóż, 500 dolarów to szaleństwo! To wywołuje ogromny uśmiech na naszych twarzach, gdy widzimy, jak wiele osób może się zjednoczyć i okazać wsparcie w tej społeczności. Sprzęt został wysłany do serwisu i jest oceniany pod kątem możliwości naprawy.

NERV MHZ

DJ ogłosił przy tym, że zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na lepszy sprzęt. Padła także zapowiedź stworzenia dla darczyńców specjalnego miksu. Zbiórka w dalszym ciągu trwa – można wspomóc poległego w imprezowym boju pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?