Dla każdego coś dobrego, czyli co nowego przygotował Giuseppe Ottaviani?

Dobrze znany i lubiany w naszym kraju Giuseppe Ottaviani w ostatnim czasie zasypuje swoich fanów nowościami.

kalendarz

Giuseppe Ottaviani, znany i bardzo lubiany w naszym kraju producent trance z Włoch, w ostatnim czasie zalewa nas lawiną nowości. Są one na tyle różnorodne, że każdy wielbiciel trance powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie.

Pod koniec maja włoski producent wydał swój kolejny studyjny album dla Black Hole Recordings – “Horizons [Part 1]”, na którym “Maestro” zdecydował się poeksperymentować w znacznie wolniejszych brzmieniach od upliftingowych produkcji, dzięki którym zdobył swoją sławę. Obok współprac z wokalistami i instrumentalnych produkcji, na krążku wylądował kolejny collab Giuseppe z 23-letnim Giorgio Ortenzim, czyli Hypatonem – “Tree Of Souls”.

Obaj panowie przygotowali jeszcze jedną niespodziankę, znaną z tegorocznych setów (w tym na Dreamstate Europe w Gliwicach i Sunrise Festival w Kołobrzegu) Ottavianiego. Mamy tu na myśli bootleg, w którym zostały użyte fragmenty tekstów z filmów o Spidermanie. Numer wydano w GO Music pod nazwą: Hypaton – Hello Peter (Giuseppe Ottaviani Retouch). Ta propozycja zdecydowanie przypadnie do gustu miłośnikom mocniejszych trance’owych bitów.

emuze.me

Uczniowie Maestro mają głos

Giuseppe nie od dziś wspiera młodszych twórców. W 2020 roku Włoch ruszył z serią Masterclass, tworząc platformę dla aspirujących producentów do nabierania doświadczenia i zyskiwania wiedzy w zakresie swojej pasji. Widocznym efektem tych działań jest pierwsza EP-ka złożona z prac jego uczniów. Spośród 4 utworów, najmocniej wyróżnia się “Euphoria” Pietro Palascino, bardzo mocno przypominająca styl swojego mentora. Kawałek warty pochwały za swoją energię i wciągającą melodię.

Warto wspomnieć jeszcze o jednej kwestii. Podczas występów włoskiej gwiazdy trance można usłyszeć numery ze wspomnianego albumu “Horizons” w znacznie mocniejszych interpretacjach. Czy doczekamy się ich wydania, a może pozostaną jedynie unikatami na potrzeby setów? Na to pytanie odpowiedział sam Giuseppe pod jednym ze swoich postów:

ultra

Planujemy wydać wszystkie upliftingowe miksy, które stworzyłem z utworów z “Horizons Part 1” oraz te, które dopiero powstaną z produkcji z “Part 2”

Giuseppe Ottaviani

Dla fanów wolniejszych rytmów Włocha mamy jeszcze jedną gratkę – jego najnowsze dzieło, będące zapowiedzią albumu “Horizons [Part 2]”. Sprawdźcie “Melody” z Sarah de Warren na wokalu:


A Wy którą odsłonę Ottavianiego uwielbiacie najbardziej? Czekacie na jego kolejne produkcje i występy w naszym kraju?

emuze.me

kalendarz

Total
33
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?