David Guetta nie wystąpi w tym roku na festiwalu Tomorrowland. Znamy powód!

W tym roku David Guetta nie wystąpi na festiwalu Tomorrowland. Na Instagramie pojawił się filmik, w którym Francuz wyjaśnia swoją absencję.

emuze.me

W tym roku David Guetta nie wystąpi na festiwalu Tomorrowland. Będzie to dopiero druga edycja imprezy bez udziału Francuza. Na Instagramie pojawił się filmik, który wyjaśnia absencję zwycięzcy ubiegłorocznego rankingu DJ Mag Top 100 DJs.

emuze.me


Świat muzyki elektronicznej może sporo zawdzięczać festiwalowi Tomorrowland. To właśnie między innymi dzięki efektownym aftermovies z lat 2011 czy 2012 EDM stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny w sieci. Zapierającym dech w piersiach scenom i efektom pirotechnicznym towarzyszyły zawsze największe gwiazdy tanecznej elektroniki. Nie inaczej będzie oczywiście podczas tegorocznej, trzyweekendowej edycji Madness – choć w rekordowym, liczącym kilkaset nazwisk lineup’ie brakuje pewnej ważnej postaci.

David Guetta – bo o tym gościu mowa – na Tomorrowland występował praktycznie każdego roku, oprócz pierwszej edycji w 2005 roku. Tym samym Francuzowi udało się wykręcić naprawdę godny uznania wynik udziału aż przez 14 edycji z rzędu. Piętnastki niestety nie będzie – wszak zwycięzcy rankingu DJ Mag Top 100 DJs 2021 zabraknie w tym roku w Boom. Wielu fanów ikony muzyki klubowej z pewnością zastanawiało się, co spowodowało absencję – i chyba znamy już odpowiedź na to pytanie.

Dlaczego David Guetta nie wystąpi na Tomorrowland?

Na Instagramie pojawiło się nagranie z kulis klubu Ushuaia na Ibizie, gdzie w ramach kuluarowych rozmów Guetta zdradził, co jest powodem jego braku podczas pierwszego po pandemii Madness. Zdaniem Francuza, obydwie strony (team artysty i organizatorzy imprezy) nie byli w stanie dojść do odpowiedniego porozumienia na ten rok. Nie wiadomo przy tym, o co konkretnie poszło – jednakże, jak mawia klasyk, jak nie wiadomo o co chodzi… to wiadomo o co chodzi. 😉

emuze.me

Sam zainteresowany zapewnił jednak, że relacje między nim a Tomorrowland są dobre i prawdopodobnie ujrzymy go w Belgii za rok.

Za to zobaczymy go w Polsce

Nie oznacza to jednak, że Guetta nie ma co robić w te wakacje. Jego kalendarz występów jest naprawdę mocno obłożony – oprócz tradycyjnej rezydentury na Ibizie, w grze są liczne występy na festiwalach. Jednym z nich jest polski Sunrise Festival – tam Francuz wystąpi w sobotę, 23 lipca. Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz bilety znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?