kontakt

Do pierwszej w Polsce edycji Don’t Let Daddy Know w momencie publikacji tego tekstu pozostało już tylko 7 dni. Jest to więc dobry moment na to, aby pochylić się nad muzyką ściśle związaną z tą serią imprez.

Trop ten prowadzi nas jednoznacznie do #DLDKMUSIC, sublabelu Armady będącego wydawcą wszystkich hymnów poprzednich edycji tego wydarzenia. Pierwszy z siedmiu utworów powstał w 2016 roku. Za każdym z nich stoi Sem Vox – jeden z założycieli marki. O różnorodność nie mamy co się martwić – każdy utwór został zrealizowany w nieco innej stylistyce, od bigroomów, przez progressive po future bass. Innymi słowy – prawie każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Jak więc brzmi Don’t Let Daddy Know? Sprawdźmy to!


Sem Vox – Get It Up (DLDK Amsterdam 2016 Anthem)

Podróż przeprowadzimy chronologicznie, więc zaczynamy od głównej, amsterdamskiej edycji sprzed trzech lat. “Get It Up” to numer dość inspirowany brzmieniem, z którego ówcześnie słynął Jay Hardway.


Sem Vox – Mumbai (DLDK India 2016 Anthem)

Pierwsza hinduska edycja odbyła się w 2016 roku. Zagrali wtedy między innymi Steve Angello, Arty, Third Patry oraz – a jakże – Sem Vox, któy skomponował bardzo aftermovie-friendly hymn. Nie jest to, oczywiście, epokowy utwór – niemniej wciąż się go miło słucha.


Sem Vox – Screaming And Dancing (DLDK Thailand 2017 Anthem)

Tym razem inna stylistyka – progresywne brzmienia zostały zastąpione przez bass house z lekką domieszką g-house’u. Numer stał się głównym motywem pierwszej edycji organizowanej w Tajlandii – do tej pory Don’t Let Daddy Know odwiedziło Bangkok jeszcze dwukrotnie.


Sem Vox – Waiting For You (DLDK Amsterdam 2017 Anthem)

Hymny DLDK odzwierciedlają muzyczne trendy – a 2017 rok był jednym z najjaśniejszych momentów muzyki future house. I właśnie w takiej stylistyce zachowany został główny motyw szóstej już edycji organizowanej w Holandii.


Sem Vox – Are U Ready (DLDK Manchester 2017 Anthem)

Marka DLDK trafiła do Wielkiej Brytanii już w 2015 roku, ale dopiero edycja zorganizowana dwa lata później doczekała się oficjalnego hymnu. Ten utwór ponownie pokazuje, kto jest jednym z ulubionych artystów Danny’ego Jansena – bo takie dane w dowodzie ma Sem Vox.


Sem Vox – Disarm (DLDK Amsterdam 2018 Anthem)

Fani oczekujący na kolejny hymn DLDK z pewnością byli mocno zdziwieni, kiedy odpalając track usłyszeli… future bass’owe klimaty. Ot, takie klimaty były popularne, to i Sem Vox chętnie taki track sieknął.


Sem Vox – Let’s Go (DLDK Amsterdam 2019 Anthem)

Naszym zdaniem najlepszy anthem tego cyklu imprez. Robi robotę na imprezach, a i dobrze wpasowuje się w spektakularne obrazki z aftermovies. Jest możliwe, że usłyszymy go również w Ergo Arenie, mimo iż zabraknie samego twórcy tego tracka.


Warto przypomnieć – Don’t Let Daddy Know Poland odbędzie się 30 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Podczas wyprzedanej w ponad 90% imprezy wystąpią między innymi Tiesto, Don Diablo oraz Sunnery James & Ryan Marciano. Pełny skład lineupu znajdziecie pod tym linkiem, natomiast bilety dostępne są na stronie tmetickets.pl oraz dldk.abilet.pl.

kontakt