Jak brzmi Don’t Let Daddy Know? Oto wszystkie hymny poprzednich edycji

Od pierwszej polskiej edycji Don’t Let Daddy Know dzieli nas tylko siedem dni. Postanowiliśmy więc skompilować wszystkie hymny dotychczasowych edycji.

kalendarz

Do pierwszej w Polsce edycji Don’t Let Daddy Know w momencie publikacji tego tekstu pozostało już tylko 7 dni. Jest to więc dobry moment na to, aby pochylić się nad muzyką ściśle związaną z tą serią imprez.

Trop ten prowadzi nas jednoznacznie do #DLDKMUSIC, sublabelu Armady będącego wydawcą wszystkich hymnów poprzednich edycji tego wydarzenia. Pierwszy z siedmiu utworów powstał w 2016 roku. Za każdym z nich stoi Sem Vox – jeden z założycieli marki. O różnorodność nie mamy co się martwić – każdy utwór został zrealizowany w nieco innej stylistyce, od bigroomów, przez progressive po future bass. Innymi słowy – prawie każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

kalendarz

Jak więc brzmi Don’t Let Daddy Know? Sprawdźmy to!

kalendarz


Sem Vox – Get It Up (DLDK Amsterdam 2016 Anthem)

Podróż przeprowadzimy chronologicznie, więc zaczynamy od głównej, amsterdamskiej edycji sprzed trzech lat. “Get It Up” to numer dość inspirowany brzmieniem, z którego ówcześnie słynął Jay Hardway.


Sem Vox – Mumbai (DLDK India 2016 Anthem)

Pierwsza hinduska edycja odbyła się w 2016 roku. Zagrali wtedy między innymi Steve Angello, Arty, Third Patry oraz – a jakże – Sem Vox, któy skomponował bardzo aftermovie-friendly hymn. Nie jest to, oczywiście, epokowy utwór – niemniej wciąż się go miło słucha.

sunrise


Sem Vox – Screaming And Dancing (DLDK Thailand 2017 Anthem)

Tym razem inna stylistyka – progresywne brzmienia zostały zastąpione przez bass house z lekką domieszką g-house’u. Numer stał się głównym motywem pierwszej edycji organizowanej w Tajlandii – do tej pory Don’t Let Daddy Know odwiedziło Bangkok jeszcze dwukrotnie.


Sem Vox – Waiting For You (DLDK Amsterdam 2017 Anthem)

Hymny DLDK odzwierciedlają muzyczne trendy – a 2017 rok był jednym z najjaśniejszych momentów muzyki future house. I właśnie w takiej stylistyce zachowany został główny motyw szóstej już edycji organizowanej w Holandii.


Sem Vox – Are U Ready (DLDK Manchester 2017 Anthem)

Marka DLDK trafiła do Wielkiej Brytanii już w 2015 roku, ale dopiero edycja zorganizowana dwa lata później doczekała się oficjalnego hymnu. Ten utwór ponownie pokazuje, kto jest jednym z ulubionych artystów Danny’ego Jansena – bo takie dane w dowodzie ma Sem Vox.

kalendarz

kalendarz


Sem Vox – Disarm (DLDK Amsterdam 2018 Anthem)

Fani oczekujący na kolejny hymn DLDK z pewnością byli mocno zdziwieni, kiedy odpalając track usłyszeli… future bass’owe klimaty. Ot, takie klimaty były popularne, to i Sem Vox chętnie taki track sieknął.


Sem Vox – Let’s Go (DLDK Amsterdam 2019 Anthem)

Naszym zdaniem najlepszy anthem tego cyklu imprez. Robi robotę na imprezach, a i dobrze wpasowuje się w spektakularne obrazki z aftermovies. Jest możliwe, że usłyszymy go również w Ergo Arenie, mimo iż zabraknie samego twórcy tego tracka.

sunrise


Warto przypomnieć – Don’t Let Daddy Know Poland odbędzie się 30 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie. Podczas wyprzedanej w ponad 90% imprezy wystąpią między innymi Tiesto, Don Diablo oraz Sunnery James & Ryan Marciano. Pełny skład lineupu znajdziecie pod tym linkiem, natomiast bilety dostępne są na stronie tmetickets.pl oraz dldk.abilet.pl.

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?