Już dziś pierwsza edycja Don’t Let Daddy Know Poland! [TIMETABLE]

Przed nami największe tej jesieni wydarzenie związane z muzyką elektroniczną w Polsce. Na Don’t Let Daddy Know zagrają m.in. Tiesto i Don Diablo.

silesia beats

Na początku czerwca na naszych łamach ukazały się takie oto słowa:

Już od jakiegoś czasu mówiło się w branżowych kuluarach o ewentualnej możliwości organizacji imprezy spod brandu DLDK w naszym kraju. Jak się dziś okazało, plotki te miały w sobie sporo prawdy – w tym roku Don’t Let Daddy Know pojawi się w Polsce, a konkretnie w Gdańsku! Informację na ten temat możemy znaleźć w opisie oficjalnej brytyjskiej edycji festiwalu. Event miałby odbyć się dokładnie 30 listopada.

Od tamtego czasu minęły szybkie pół roku – i oto jesteśmy w Trójmieście, gdzie za moment rozpocznie się pierwsza w Polsce edycja Don’t Let Daddy Know!

Event, zdaniem organizatorów, wyprzedał się niemal w pełni – a to jasno mówi o tym, że zabookowani artyści przyciągnęli sporą uwagę. Podczas dzisiejszej nocy wystąpią między innymi Tiesto, Don Diablo oraz Sunnery James & Ryan Marciano. Nie zabraknie też gwiazdy wieczoru, jakimś dziwnym trafem grająca warmup – a jest nią RUDY 😉

jay_cluss

Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę czasową dzisiejszego wydarzenia. Warto pamiętać, że na teren imprezy można wchodzić od godziny 19:30.

ultra

Don’t Let Daddy Know Poland 2019 – timetable

20:00 Rudy
21:00 Tyron Dixon
22:00 Mike Williams
23:00 Sunnery James & Ryan Marciano
00:05 Don Diablo
01:40 Tiesto
03:15 Gianluca Vacchi
04:15 Melo.Kids

Bilety będą dostępne w kasie Ergo Areny w cenie 250 zł za wersję zwykłą i 900 zł za wersję VIP.

silesia beats

kalendarz

Total
133
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?