DNF powraca do labelu R3HAB’a. Tym razem przyszedł czas na solowy numer

Polski producent startuje swój tegoroczny tok wydawniczy w dobrym stylu – jego pierwszym releasem w 2020 roku jest bowiem utwór wydany w CYB3RPVNK.

sunrise

O Dawidzie Nowaku aka DNF na łamach Shining Beats pisaliśmy już nieraz. Nie działo się to bez powodu – wszak polski producent ma za sobą niezwykle udany 2019 rok. Ostatnie tygodnie również należą do udanych – współzałożyciel FRKNTN jest właśnie wraz z całą swoją ekipą w trakcie trasy po polskich klubach. Teraz przyszedł czas na stricte wydawniczy start roku – w tym wypadku również jest spektakularnie.

Powrót do CYB3RPVNK

Polski producent zdążył się już zadomowić w CYB3PRVNK – labelu należącego do Fadila dl Ghoula aka R3HAB. Z pewnością pomogły mu w tym collaby z innym Polakiem – Mateuszem Dziewulskim aka Skytech. To właśnie nakładem tej wytwórni wyszły ich wspólne utwory – “Touching Me” oraz “Open Your Mind“. Teraz filar kolektywu FRKNTN powraca z solową propozycją, zatytułowaną “I’m Back”.

kalendarz

Mój nowy track „I’m Back” to połączenie tego co aktualnie podoba mi się najbardziej w muzyce EDM – czyli mroczna melodia, dobry bujający groove i potężny subbass. Ten track działa tak w klubie, jak i na dużym festiwalu. Cieszę się ze R3HAB wspiera moja muzykę i wydał ten kawałek w swoim labelu CYB3RPVNK!

Dawid Nowak aka DNF

Rok 2020 dla Dawida rozpoczyna się obiecująco. Kolejne wydanie w wytwórni R3HAB’a to może być przedsmak tego, co w najbliższym sezonie czeka fanów mającego już dekadę stażu w branży klubowej DJa i producenta. Za sukcesy Dawida trzymamy kciuki – jak za każdego zdolnego reprezentanta naszej sceny – odsyłając Was do zupełnie nowej propozycji prosto z katalogu CYB3RPVNK.

kalendarz

foto: Radosław Szlehuber

sunrise

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?