FRKNTN On Tour powraca! Sprawdź, gdzie I.GOT.U, DNF i Twisterz zagrają podczas karnawału

I.GOT.U, DNF i duet Twisterz po raz drugi ruszają w trasę promującą kolektyw FRKNTN. Poznaliśmy już niemal wszystkie kluby, w których odbędą się koncerty.

sunrise

Od czasu założenia przez I.GOT.U, DNF i Twisterz wytwórni FRKNTN minął już ponad rok. Polski label radzi sobie coraz lepiej na rynku muzyki elektronicznej, a jednym z filarów jego działalności w 2019 roku była trasa koncertowa FRKNTN On Tour. Było to przedsięwzięcie wyjątkowe, bo pierwsze zrealizowane z takim rozmachem – kilkanaście koncertów całego teamu podczas niemal 2 miesięcy to nie byle co. Teraz przyszedł czas na drugą edycję tournee, która – co istotne – zaprowadzi czwórkę poza granice naszego kraju.

Nie tylko Polska

Adam, Dawid, Karol i Darek w swojej wyjątkowej trasie odwiedzą 15 klubów w Polsce i za granicą. Nie ma tu żadnej pomyłki – jak dowiedzieliśmy się od samych członków kolektywu, FRKNTN On Tour wyjeżdża poza Polskę. Dokładne miejsce poza granicami naszego państwa, w którym panowie zawitają, zostanie ogłoszone wkrótce.
Tymczasem poznaliśmy już pozostałe destynacje – i tak, tegoroczny tour rozpoczyna się w pierwszy weekend stycznia od wizyty w klubie Magic Krzyżanowice. Nie zabraknie również wizyty w nowym klubie sieci X-Demon w Poznaniu czy w Holidays Orchowo, dokładnie tydzień przed 25. urodzinami klubu, na których wystąpi Malaa. Całą rozpiskę drugiego FRKNTN On Tour znajdziecie poniżej.

kalendarz

FRKNTN on Tour 2020

4 stycznia Club Magic Krzyżanowice
5 stycznia Heaven Leszno
11 stycznia Klub Diamond Biała Wieś
17 stycznia X-Demon Poznań
18 stycznia Magnes Club Wtórek
25 stycznia Holidays Orchowo
31 stycznia Nexus Music Club Drawski Młyn
1 lutego Sydney Klub Zarzecze
7 lutego X-Demon Wrocław
8 lutego Disco Club Kotwica Szymbark
14 lutego Explosion Warszawa
15 lutego YOLO Club Elbląg
21 lutego EX Club Mieleszyn
22 lutego Magnes Club Wola Rychwalska
TBA

ultra

Zeszłoroczny tour został odebrany przez polskich klubowiczów pozytywnie. Nie dziwi więc fakt pójścia za ciosem i zrealizowania drugiej edycji karnawałowej trasy, i to z jeszcze większym rozmachem. Trzymamy kciuki!

kalendarz

sunrise

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?