Fan próbował wejść na scenę podczas występu Dog Blood. Interweniować musiał Skrillex!

W trakcie jednego z występów duetu Dog Blood na scenę próbował wedrzeć się fan. Wszystkim zajęła się ochrona – w akcji brał udział także Skrillex.

sunrise

Na festiwalach często panuje gorąca atmosfera – publiczność jest podekscytowana występami swoich ulubieńców, czasem tak mocno, że emocje po prostu biorą górę. Do tego dochodzą wszelkiego rodzaju używki, które dodatkowo potęgują chęć zrobienia czegoś głupiego. Z takiego typu sytuacją musieli się zmierzyć panowie z formacji Dog Blood.

Ostatnio Skrillex wraz z Boys Noize odwiedzili słoneczną Florydę, gdzie właśnie jako Dog Blood wystąpili na Sunset Festival. Ich set – co nie powinno nikogo specjalnie dziwić – był bardzo energetyczny, co potęgowało reakcje publiki. Niestety, niektórym osobom nie wystarczy zabawa w wyznaczonym miejscu.

kalendarz

Pod koniec występu duetu jeden z sympatyków przeskoczył barierki i chciał dostać się na scenę. Bardzo szybko jednak znalazło się przy nim kilku ochroniarzy – w wyniku konfrontacji doszło do szarpaniny. Cała sytuacja rzecz jasna odbywała się przed oczami występujących DJów. W pewnym momencie Skrillex uznał, że warto zainterweniować i w jakiś sposób wstawić się za swoim fanem. Cała sytuacja została zarejestrowana przez innego uczestnika imprezy.

kalendarz

Uspokójcie się, wiem że wykonujecie swoją pracę, ale on jest dzieckiem, po prostu wyprowadźcie go spokojnie.

Skrillex

Chłopak nie dawał za wygraną i w końcu Sonny zmienił ton wypowiedzi mówiąc “co chcesz osiągnąć? impreza się skończyła, po prostu idź do domu”. Ostatecznie wszystko rozeszło się po kościach.

Raz na jakiś czas takie sytuacje się po prostu zdarzają. Ważne, aby ochrona była blisko i szybko reagowała na wydarzenia. Bywa, że DJ-e nie zwracają uwagi na takie akcje, ale w tym wypadku zachowanie Skrillexa jest jak najbardziej godne pochwały.

sunrise

Korzystając z okazji, warto wspomnieć o wzmożonej ostatnio muzycznej aktywności Dog Blood – chociażby dziś swoją premierę ma zapowiadana jakiś czas temu na naszych łamach EPka duetu, zatytułowana “Turn Off The Lights“.

Natomiast we wcześniejszej części tygodnia panowie opublikowali mixtape, w którym można było przedpremierowo posłuchać utworów z minialbumu. Innymi słowy – o taki powrót Skrillexa nam chodziło!

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
22
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?