dog-blood-new-music

Skrillex i Boys Noize znów szykują nową muzykę jako Dog Blood. To może być coś!

Boys Noize w swoim AMA na Reddicie przyznał, że jemu i Skrillexowi udało się stworzyć nowy materiał jako Dog Blood.

pdc

Projekt Dog Blood, za który odpowiedzialni są Skrillex i Boys Noize, w 2012 roku wziął szturmem branżę muzyki elektronicznej. Panowie zrobili sobie jednak dość długą przerwę i hucznie powrócili w 2019 roku z nowym materiałem. Właśnie wtedy ukazała się EP-ka zawierająca cztery utwory z czego jeden z nich – “Turn Off The Lights” – był często grany w setach największych gwiazd. Jeżeli stęskniliście się za tym duetem, to mamy dla Was dobre wieści. 1/2 formacji potwierdziła, że prace nad nowym materiałem trwają!

Coś jest na rzeczy

W trakcie redditowego AMA Boys Noize jeden z fanów spytał się niemieckiego producenta, czy jest szansa na wydanie remixu Dog Blood do utworu “Midnight”. Alexander stwierdził że “wątpi, ale może znów przerobią go pewnego dnia“. O wiele bardziej ucieszył jednak komentarz, w którym pochodzący z Hamburga producent przyznał, że mają wspólnie ze Skrillexem w zanadrzu “nowe gówno“.

Czekamy więc na dalsze informacje dotyczące nowych produkcji od projektu Dog Blood. Jeżeli faktycznie Panowie mają już wyprodukowane nowe numery, to tym razem nie będziemy musieli czekać aż 7 lat na ich powrót.

pdc

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?