Don Diablo prezentuje wyczekiwane przez fanów ID z UNTOLD 2022. “All That You Need” daje radę?

Podczas jedynego w tym sezonie występu na dużym festiwalu, Don Diablo zaprezentował nowy singiel, zatytułowany “All That You Need”.

dolaczdonas

Jeszcze kilka lat temu Don Diablo postrzegany był jako czołowa marka na europejskiej scenie EDM. Jego future house’owy styl przyjmował się bardzo dobrze, dzięki czemu Holender mógł się cieszyć dużą rzeszą oddanych fanów. Tych zresztą nie brakowało także w naszym kraju, co można było zobaczyć podczas występów zarówno Dona, jak i artystów wydających w labelu HEXAGON. Dziś można odnieść wrażenie, że nie zostało z tego zbyt wiele. Czterdziestodwulatek usunął się nieco w cień, mocno skupiając się na projektach łączących muzykę ze sztuką. Nie zobaczymy go także zbyt często na dużych festiwalach – w tym roku producent nie wystąpił tak na Ultra Music Festival (gdzie nie widujemy go od 2017), jak na Tomorrowland.

Występ na UNTOLD pełny IDków

Nie znaczy to jednak, że Don zupełnie odpuścił sobie występy. Choć sam na swoich social mediach twierdził, że duże festiwale go męczą, to i tak mogliśmy go zobaczyć na żywo w Rumunii podczas tegorocznego UNTOLD. Podczas jego seta nie zabrakło niewydanych nowości, które pojawiły się niedaleko później na jego social mediach.

Szczególną uwagę fanów skupił pierwszy z nich, noszący tytuł “All That You Need” – w komentarzach dominowały pytania o wydanie właśnie tego tracka. Na szczęście na oficjalny release czekać zbyt długo nie musieliśmy – tym samym możemy go usłyszeć w pełnej krasie już teraz.

Świeżynka od Dona

Co możemy powiedzieć na temat najnowszego singla bossa labelu HEXAGON? Z pewnością to, że nie jest to wyczekiwany zapewne przez wielu słuchaczy powrót do typowego dla Dona brzmienia. A przynajmniej nie jest to powrót w pełnym tego słowa znaczeniu. “All That You Need” jest dość spokojną wariacją na temat future house’owego, tożsamego z Donem stylu. Wpada ona w ucho dość swobodnie i z pewnością trafi na playlisty wielu słuchaczy. Choć ciężko łudzić się, że będzie to hit przynajmniej dorównujący temu, co znamy jeszcze sprzed pandemii.

Swój osąd odnośnie “All That You Need” możecie wydać sami – odsłuch najnowszego singla Don Diablo znajdziecie poniżej.

dolaczdonas

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?