Don Diablo odwołuje największy koncert w karierze. “Nie będę w stanie ukończyć albumu na czas”

Forever XL miało odbyć się 9 maja w Ziggo Dome. No właśnie, miało – w oświadczeniu artysty dowiadujemy się, że event zostaje przeniesiony.

sunrise

Future House to gatunek, z którym jednoznacznie kojarzony jest Don Diablo. Właściciel wytwórni Hexagon w ostatnim czasie dość sporo pracował nad swoim kolejnym krążkiem “Forever”. Zwieńczeniem tej pracy miał być specjalny koncert – Forever XL miał odbyć się w Ziggo Dome. Słowo “miał” nie padło tu bez przypadku, gdyż – jak poinformował Holender – zaplanowany na 9 maja występ zostaje odwołany.

“Nie ukończę albumu na czas”

O przeniesieniu wyjątkowego koncertu osoby, które zakupiły bilety zostały poinformowane w specjalnym mailu. Na Instagramie artysty pojawiło się również specjalne oświadczenie. Jak czytamy, artysta nie jest w stanie ukończyć albumu i dokumentu, które miały być główną częścią specjalnego show.

kalendarz

Przenoszę mój koncert Forever XL na ZiggoDome z 9 maja na inną datę. Z powodu kilku nieprzewidzianych okoliczności w moim życiu prywatnym, a także w życiu artystycznym, nie będę w stanie ukończyć na czas albumu i dokumentu “FOREVER” w taki sposób, aby zagwarantować moim fanom poziom jakości, jaki chcę wnieść na ten koncert. Niedawno zdałem sobie sprawę, że czasami trzeba zrobić krok do tyłu, aby móc pójść do przodu. Wydaje mi się, że mimo wszystko jestem człowiekiem. Nadal będę występował i wydawał muzykę, która mnie bardzo pasjonuje. Muzycznie czuję się bardziej zainspirowany niż kiedykolwiek i twórczo jestem gotowy, aby wejść na kolejny poziom. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich moich Hexagonians za wsparcie i zrozumienie. Zapewniam, że warto poczekać!

Don Diablo
https://www.instagram.com/p/B89ZcXhHHCF/

Zwrot biletów – ale co z resztą?

Zapewnienie zwrotu kosztów biletów lub utrzymanie jego ważności na poczet nowej daty Forever XL to niewątpliwie organizacyjny plus. Gorzej jednak sytuacja wygląda w kwestiach związanych z noclegami czy transportem, gdyż nie każdy z fanów Dona będzie miał możliwość zwrotu kosztów. Na Insta Story Polish Hexagonians pojawiła się propozycja przyjazdu do Amsterdamu mimo odwołania wydarzenia.

kalendarz

Jak dobrze wiemy, event jest odwołany. Sądzę, że wielu z Was ma zabookowany transport oraz noclegi, tak jak my. Mimo wszystko zbierzmy się wspólnie w Amsterdamie i spędźmy weekend w rodzinnym gronie.

Polish Hexagonians

Na chwilę obecną nie znamy nowej daty specjalnego koncertu Holendra. Właściciel wytwórni Hexagon – jak można wywnioskować z postu na Instagramie – chciałby trochę zwolnić. Patrząc jednak na to, że cała reszta działalności Dona nie ulega zmianie, śmiemy powątpiewać w szybkie ukończenie wyczekiwanego przez fanów wydawnictwa.

kalendarz

sunrise

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?