Don Diablo potwierdza – nowy album i trasa koncertowa jeszcze w tym roku!

“Forever” – tak będzie nazywać się czwarty studyjny album Don Diablo. Holender będzie promował swój tegoroczny longplay światową trasą koncertową.

2sher

Ubiegłoroczny album “Future” był pierwszym tak ogromnym projektem muzycznym, jaki zrealizował w swojej karierze Don Diablo. Longplay zaskoczył liczną grupę fanów aż osiemnastoma utworami, które były niezwykle zróżnicowane i nie ograniczały się tylko do dobrze znanego wszystkim Hexagonians gatunku Future House. Widać więc, że autorowi takich hitów jak “AnyTime“, “Cutting Shapes” czy “Survive” spodobało się tworzenie takich materiałów – wszak w tym roku czeka nas powtórka z rozrywki i już czwarty studyjny krążek Holendra!

Album będzie nosił tytuł “Forever“… i to by było na tyle, jeśli chodzi o szczegóły dotyczące wydawnictwa. Wiemy już za to, że długograja będzie promować światowa trasa koncertowa, która datowana jest na tegoroczną jesień. Holender będzie prezentował świeży materiał w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie, Paryżu, Tokio i Sao Paulo podczas specjalnie przygotowanych, wyjątkowych koncertów.

emuze.me

Informacja ta z pewnością ucieszy wszystkich polskich fanów Hexagonu, którzy są skupieni wokół zaprzyjaźnionego fanpejdża Polish Hexagonians. Ciężko mówić tutaj jednak o elemencie zaskoczenia – Don już na początku roku mówił, że w swoich planach na 2019 rok ma właśnie wydanie kolejnego albumu – więcej na ten temat przeczytacie pod tym linkiem.

Pozostaje więc mieć nadzieję, że trzydziestodziewięciolatkowi uda się udźwignąć presję i stworzyć materiał jeszcze lepszy od tego ubiegłorocznego. Kto wie – może usłyszymy coś premierowego z “Forever” podczas jedynego w Polsce występu Dona, który odbędzie się 20 lipca w Podczelu podczas Sunrise Festival 2019!

ultra

emuze.me

Total
35
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?