Don Diablo prezentuje pierwszy singiel w 2022 roku. “Face To Face” ilustruje bardzo osobisty klip

Boss wytwórni Hexagon wydał pierwszy singiel w 2022 roku. Teledysk do “Face To Face” powstał w naprawdę interesujący sposób.

re2sh

Od młodego chłopaka stawiającego swoje pierwsze kroki we future house, po dojrzałego artystę mającego na swoim koncie wiele sukcesów. Historia Don Diablo z pewnością może być inspirująca.

Poprzedni rok, mimo panującej pandemii, był dla niego bardzo dobry. Brał udział w przedstawieniu teatralnym z ważnym przekazem, wypuścił limitowane ubrania z motywem ze Star Wars, czy udzielał się charytatywnie. Bardzo duża była jego aktywność także w dziedzinie nowych technologii i ich przełożenia na sztukę, głównie w kontekście technologii NFT. Jednak, co najważniejsze, wydał w końcu długo oczekiwany album “Forever“. Wydawnictwo miało prawo nie przypasować starym fanom Holendra, ale dane mówią swoje. W listopadzie na swoich socialach Don informował o ponad 500 milionach odtworzeń.

Nowy utwór z przekazem

Można by rzec – nowy rok, nowe rozdanie dla każdego artysty w branży. Holender wykorzystał to w bardzo ciekawy sposób. Sam nakręcił teledysk do najnowszego singla zatytułowanego “Face To Face” – i korzystając z okazji, opowiedział trochę więcej szczegółów na swoich social mediach. A szczegóły te w tym wypadku mają znaczenie.

Ze względu na trwającą w moim kraju pandemię, postanowiłem sam wyprodukować i wyreżyserować osobisty teledysk, z bliska ukazujący dzień z mojego życia, chodząc i jeżdżąc na rowerze po pustych ulicach mojego rodzinnego Amsterdamu, miasta zamkniętego. Zawiera również mały epizod mojego najnowszego dzieła sztuki, które jest obecnie wystawiane w Muzeum Moco, łącząc moją pracę jako muzyka z moją pracą jako (cyfrowego) twórcy sztuki.

Z “Face To Face” chciałem rozpocząć rok 2022 melodią mającą duszę, która ma zabić zimową chandrę. Kiedy usłyszałem utwór Wattsa „Feel” z Khalidem w zeszłym roku, od razu umieściłem go na szczycie listy życzeń co do wokalnych współprac, więc jestem bardzo szczęśliwy, że wszystko tak szybko się ułożyło.

Jestem również bardzo podekscytowany tym, że mogłem znowu pracować z Elderbookiem, z którym wcześniej współpracowałem przy moim singlu „Bad” z udziałem Zaka Abela. Mam nadzieję, że ta piosenka ogrzeje wasze dusze, tęsknię za wami wszystkimi! Bądźcie bezpieczni i zdrowi!

Don Diablo

Sam Don obszernie opisał swój nowy utwór, więc nam nie pozostaje nic innego jak zaprosić Was do sprawdzenia tego kawałka.

re2sh

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?