kontakt

Istnieje wiele przypadków, gdzie artysta po wcześniejszym osiągnięciu dużego sukcesu traci jakość i zaczyna wydawać słabsze utwory. W takiej sytuacji nie można nie wspomnieć chociażby o Alesso. Szwed po ogromnym sukcesie albumu “Forever” z 2015 roku wyraźnie obniżył loty. Trzeba powiedzieć wprost, że zaczął odcinać kupony na tworzeniu typowych radiówek. Był taki moment, że nawet granie setów na wielkich imprezach nie sprawiało mu radości. Musiało minąć kilka dobrych lat, żeby Alessandro wydał w końcu coś w dawnym stylu – za jaki go pokochaliśmy.

Kolejnymi artystami o podobnej historii są jego rodacy – duet Galantis, którego krążek zatytułowany “Pharmacy” okazał się gigantycznym sukcesem i zawierał wiele świetnych utworów. Niestety, widząc jak działa rynek, Szwedzi poszli podobną drogą, jak wspomniany Alesso.

Droga Don Diablo jest nieco bardziej skomplikowana i zawiła, acz kierunek dość podobny. Jest jednym z pionierów gatunku future house. Jego występy w naszym kraju przysporzyły mu masę fanów, wszak któż nie pamięta świetnego występu na We Are The Future?

Holender zaczął masowo wydawać utwory oraz remixy. Niestety wraz z ilością, przestała iść jakość – co spowodowało, że hype na Dona zaczął spadać, a w kierunku jego twórczości zaczęło sączyć się coraz więcej krytyki. Trzeba przyznać jednak, że co jakiś czas producent wypuści bardzo dobry utwór, który nie ma się czego wstydzić nawet w stacjach radiowych, czy TV.

Niespodzianka dla fanów

Ostatnio jednak Don Pepijn Schipper postanowił co nieco zmienić w swojej strategii. Odpowiednim przykładem był już długo wyczekiwany numer “Mr. Brightside“, który wypada na tle jego singli z ostatniego roku wyjątkowo dobrze.

Dobra passa Dona jest kontynuowana za sprawą utworu “Invincible”, który – co ciekawe został stworzony specjalnie do gry RPG na telefon pod tytułem AFK Arena. Produkcja stała się bardzo popularna, na co wpływ z pewnością miała promocja – oprócz Holendra w kampanię zaangażowany został Elijah Wood – aktor znany z serii filmowej “Władca Pierścieni”.

https://www.instagram.com/p/CF48ya9HDVj/?utm_source=ig_web_copy_link

Z radością mogę w końcu zaprezentować wam specjalną piosenkę, którą stworzyłem dla epickiej gry AFK_Arena 🧙‍♂️! Bez względu na wyzwania, przed którymi stoimy, zawsze pamiętajcie: JESTEŚMY NIEZWYCIĘŻENI! 🖤

Don Diablo

Kawałek stylowo przypomina produkcje Deadmau5a czy Wolfganga Gartnera, dodatkowo przywodząc skojarzenia ze starszymi produkcjami holenderskiego producenta. Zdecydowanie warto sprawdzić!

kontakt