kontakt

W ostatnich latach Don Diablo stał się potężną marką na scenie muzyki elektronicznej, głównie za sprawą wzrostu popularności gatunku future house. Holender ma sporą rzeszę fanów również w Polsce – co nietrudno zauważyć podczas jego występów na takich imprezach, jak We Are The Future czy Sunrise Festival. Jego popularność w skali międzynarodowej udowadnia chociażby 6. miejsce w tegorocznym rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Hype na twórcę labelu HEXAGON nie umknął uwadze twórcom programu MTV Cribs.

Dla tych, którzy jakimś cudem nie kojarzą tego programu, tłumaczymy – w każdym odcinku postaci ze świata showbusinessu pokazują swoje wypasione chaty. Pojawiły się nawet odcinki nakręcone w Polsce, jednak umówmy się – w porównaniu do amerykańskich odsłon wypadało to… licho.

Don Diablo w MTV Cribs

Wróćmy jednak do sedna – w najnowszym odcinku brytyjskiej edycji MTV Cribs mogliśmy zobaczyć, jak wygląda ogromne amsterdamskie mieszkanie popularnego producenta.

W ten sposób zobaczyliśmy miejsce, w którym powstają największe hity Holendra, czyli jego studio. Jeden z prekursorów gatunku future house pokazał również swój salon z grami, w którym znalazły się maszyny arcade czy też customizowany stół do ping-ponga. Co ciekawe – hacjenda popularnego w Polsce producenta znajduje się w miejscu, w którym znajdowały się fabryka, a później – kościół.

Można to obejrzeć – ale nie w TV

Emisja miała już miejsce w brytyjskim MTV w poniedziałek. Niestety, na terenie Polski (i mowa tu o oficjalnych sposobach) dostępu do tej wersji niegdyś muzycznego kanału nie ma. Na portalu YouTube pojawił się jednak wrzucony w niezbyt legalny sposób cały materiał z odcinka. Warto oglądać, zanim spadnie z rowerka!

kontakt