fest_2022_main

Don Diablo powraca do Polski! Wraz z 7 innymi artystami dołącza do składu FEST Festival 2023

AJR, Don Diablo, Jann, Kacperczyk, Rosin Murphy, SBTRKT oraz Wade dołączają do lineup’u FEST Festival 2023.

kalendarz

Sezon ogłaszania lineup’ów tegorocznych festiwali trwa w najlepsze. Niezależnie od tego, czy mowa o małych imprezach, czy o potentatach rynku – każdy prezentuje kolejne gwiazdy swoich tegorocznych edycji. Nie inaczej robi FEST Festival, który tuż przed świątecznym weekendem ogłosił kolejne 8 aliasów zabookowanych na dni od 9 do 13 sierpnia. Przypomnijmy – w dotychczasowym lineup’ie znaleźli się między innymi The Chemical Brothers, Yung Lean, M83, czy OKI. Fanów EDMu z pewnością przyciągną również takie gwiazdy jak Oliver Heldens, Ben Bohmer i Apashe. Najnowsze ogłoszenie to znów bardzo różnorodny wachlarz artystów.

8 nowych artystów

Najnowszą fazę rozpoczęto od czegoś dla fanów alternatywy – headlinerem będzie bowiem zespół Kasabian. Następnie do lineup’u dołączyła Róisín Murphy – irlandzka wokalistka pop znana z inspiracji muzyką disco i house. W dalszej kolejności do składu wskoczyli bracia Kacperczyk oraz amerykańskie trio AJR. FEST nie zapomniał też o entuzjastach elektroniki – w Chorzowie wystąpią bowiem wschodząca gwiazda tech house’u Wade oraz dobrze znany w Polsce Don Diablo. Kolejnym elektronicznym ogłoszeniem był SBTRKT, który z pewnością skradnie serca wszystkim miłośnikom brytyjskich tanecznych brzmień. Najświeższe ogłoszenia dopełnił reprezentant Polski na tegorocznej Eurowizji Jann. Całe zestawienie prezentuje się zatem następująco:

emuze.me

FEST Festival 2023 – bilety

Karnety na FEST Festiwal są wciąż dostępne. Najpopularniejsza opcja – 4-dniowy karnet – kosztuje 699 zł, a dodając do tego camping musimy doliczyć dodatkowe 200 zł. W ofercie są także między innymi opcje na poszczególne dni, które możecie sprawdzić na oficjalnej stronie festiwalu. FEST Festiwal odbędzie się tradycyjnie w Parku Śląskim w Chorzowie w dniach 9-13 sierpnia.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?