Don Diablo wypuścił limitowany drop ubrań z motywami Star Wars. Gratka dla największych fanów!

Holenderski producent po raz kolejny podjął współpracę z marką Star Wars. Efektem współpracy jest limitowany drop ubrań.

dolaczdonas

Don Diablo, prócz bycia jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców na scenie EDMu, również chętnie angażuje się w inne inicjatywy. Artysta od lat prowadzi wytwórnię, wypuszcza kolekcje ubrań, posiada własny komiks, wydał swoje NFT oraz niedawno wypuścił kolejny studyjny album. Holenderski producent nie stopuje swoich działań i ogłasza kolejną współpracę, jednak tym razem nie dotyczy ona twórczości muzycznej. Don wypuszcza kolekcję ubrań stworzoną wraz z marką Star Wars.

Nietypowy drop

Nowe ciuchy Hexagonu zostały wypuszczone w formie dropu dostępnego poprzez platformę StockX 22 września o 18 czasu polskiego. Oznacza to, że ubrania w limitowanej ilości 100 sztuk będą dostępne do wyczerpania zapasów. Kolekcjonerskie artykuły wyceniono na 327 dolarów, co daje prawie 1300 zł. W tej cenie otrzymamy kurtkę oraz spodnie ze wzorem nawiązującym do obu marek. Don wspomina, że na jednym z nich znajdziemy niespodziankę w postaci easter egga. Do ubrań załączony będzie kod QR, który przekieruje nas do eksluzywnej zawartości. Link do aukcji znajdziecie tutaj.

Star Wars łączy

To nie pierwszy raz, gdy widzimy Dona w towarzystwie motywów związanych z kultową serią filmów. Producent wspomina, że pasja do Star Wars była czymś, co łączyło go w dzieciństwie z najbliższymi mu osobami.

Dorastając miałem tylko jedną rzecz, która mnie łączyła z moimi braćmi i moim ojcem: nasza wspólna pasja do Star Wars. Oglądanie tych filmów nie tylko połączyło nas jako rodzinę, ale również – patrząc na to z perspektywy czasu – wpłynęło na mój pogląd na estetykę wizualną i sound design. Ta kolekcjonerska kolekcja jest moją odą do wczesnych części serii, które pomogły ukształtować moje dzieciństwo.

Don Diablo

Ale to już było!

To nie pierwszy romans Hexagonu i marki Star Wars, który zaowocował wydaniem kolekcji ubrań. Pierwsza współpraca tych dwóch marek miała miejsce kilka lat temu, a w ramach niej sprzedawano koszulki, bluzy oraz czapki z motywem związanym z kultową serią filmów. Ceny ubrań wahały się od 39 euro do 89 euro, czyli między 180 a 415 złotych.

W 2019 roku Don stworzył kolekcje ubrań we współpracy z Disenyem i LucasFilm dla Star Wars Legacy. Kolekcja miała premierę w prestiżowym sklepie Bijenkorf znajdującego się na Dam Square w Amsterdamie. Z niniejszym projektem Don podążył śladami tak dużych nazw jak Lewis Hamilton i Kardashianowie.

shop.dondiablo.com

dolaczdonas

Total
30
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?