childish gambino

Donald Glover zapowiada nową muzykę jako Childish Gambino

Donald Glover aka Childish Gambino w jednym z wywiadów postanowił podzielić się planami dotyczącymi przyszłości jego kariery muzycznej.

reklamuj_sie

Donald Glover to aktor z wieloma sukcesami. Mogliśmy go ujrzeć ostatnio przede wszystkim w serialu “Atlanta”, w Gwiezdnych Wojnach oraz nawet w Spidermanie. Ponadto jest również znany ze swojej muzycznej strony jako Childish Gambino. To on stoi za takimi utworami, jak “This Is America”, “3005” i “Redbone”, które razem zebrały na Spotify ponad 2,3 mld odtworzeń.

Childish Gambino obiecuje powrót

Donald Glover nie ukrywa, że najwięcej przyjemności czerpie z pracy aktora. Dziś śmiało można powiedzieć, że decyzja Amerykanina, aby rozwijać się w świecie Hollywood, była właściwa. Aktor w tegorocznych Złotych Globach został już po raz trzeci nominowany za rolę w serialu “Atlanta”. Co prawda nie udało mu się zdobyć nagrody, aczkolwiek sama desygnacja to już spore wyróżnienie.

Jako artysta muzyczny Donald w 2017 roku postanowił ogłosić fanom, że “3.15.20” będzie jego pożegnalnym albumem. Sam krążek, który końcowo pojawił się dopiero w 2020 roku, odbił się znacznie mniejszym echem niż poprzednie “Awaken, My Love!”. Niemniej jednak raper w sierpniu 2022 roku pojawił się w piosence blAck pARty “I Love You More Than You Know” na featuringu. Można to uznać za pierwszą oznakę wznowienia działalności muzycznej Gambino. Tę tezę zdaje się potwierdzać wywiad, który udzielił podczas gali wręczania Złotych Globów. Artysta podzielił się, że aktualnie tworzy muzykę tylko dla zabawy, lecz obiecuje, że niebawem coś się wydarzy.

reklamuj_sie

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?