kontakt

Pierwsza polska odsłona legendarnego już cyklu Don’t Let Daddy Know zbliża się nieubłaganie. Lineup tej edycji może robić niemałe wrażenie. W sopockiej Ergo Arenie pojawią się w końcu między innymi Tiesto, Don Diablo, Mike Williams czy duet Sunnery James & Ryan Marciano. Organizatorzy eventu – czyli agencja TME – opublikowali właśnie rozpiskę godzinową, która z pewnością pomoże zainteresowanym fanom EDMu w zaplanowaniu przybycia na imprezę.

Don’t Let Daddy Know Poland rozpocznie się o godzinie 20 – zabawę wystartuje Rudy. Tak – ten Rudy z 4clubbers. Jesteśmy naprawdę ciekawi tego, czym nas zaskoczy. Następnie na scenę o 21 wejdzie Tyron Dixon, a po nim Mike Williams pokaże nam co to prawdziwe, future house’owe brzmienia.

O 23 holenderski duet Sunnery James & Ryan Marciano rozgrzeje atmosferę swoją groove’ową selekcją. Pięć minut po północy na scenie zawita szósty DJ na świecie według rankingu DJ Mag Top 100 – mowa tutaj oczywiście o Don Diablo. Jego set potrwa aż półtorej godziny, co jest nie lada gratką dla licznych Polish Hexagonians.
O 1:40 na scenie zobaczymy legendę muzyki elektronicznej – Tiesto. Główna gwiazda wieczoru zagra w podobnym wymiarze godzinowym, co właściciel labelu Hexagon.

Na deser dostaniemy włoskiego producenta, który swoim wejściem do branży wzbudził sporo kontrowersji. Gianluca Vacchi zagra o 3:15, imprezę zamknie zamaskowany duet prosto z Polski – Melo.Kids.


Don’t Let Daddy Know Poland 2019 – timetable

20:00 Rudy
21:00 Tyron Dixon
22:00 Mike Williams
23:00 Sunnery James & Ryan Marciano
00:05 Don Diablo
01:40 Tiesto
03:15 Gianluca Vacchi
04:15 Melo.Kids


W ten sposób poznaliśmy praktycznie wszystkie informacje na temat Don’t Let Daddy Know Poland. Już 30 listopada przekonamy się na własnej skórze, jak wygląda kultowa marka eventowa w polskiej odsłonie. To z pewnością będą niezapomniane Andrzejki.

Więcej informacji na temat biletów znajdziecie pod tym linkiem.

kontakt