drake i daft punk

Drake i 21 Savage dissują inną raperkę… na bicie Daft Punk “One More Time”

Drake i 21 Savage nadali nowe życie hitowi “One More Time” od Daft Punk. Utwór zatrząsł rapowym internetem i wywołał sporo kontrowersji.

sb

Niespełna tydzień temu na streamingi wleciało nowe wydawnictwo Drake‘a. Krążek nazywa się “Her Loss” i został wydany w kolaboracji z 21 Savage. Chociaż tak ogromna premiera nie wymaga nadzwyczajnej promocji, aby wywrzeć wpływ na przemysł muzyczny, to jeden track szczególnie wyróżnił się przez sampel użyty w utworze.

Nowe życie “One More Time”

Podczas gdy świat wciąż opłakuje rozpad Daft Punk, spuścizna i wpływ, jaki mają na muzykę, zdaje się tylko powiększać z każdym kolejnym wydaniem. Najnowszym przykładem jest album “Her Loss” i utwór “Circo Loco”, w którym Drake i 21 Savage postanowili wykorzystać melodię piosenki “One More Time”. Track zaczyna się zwolnionym motywem francuskiego duetu, który przewija się przez resztę kawałka w połączeniu z trapowym instrumentarium.

Wjazd na kolegów z branży

Internet zawrzał przez jeden wers znajdujący się w utworze. Mowa tu o: “This bitch lie ’bout gettin’ shots, but she still a stallion. She don’t even get the joke, but she still smilin'”. Wydaje się, że Drake zasugerował kłamstwo Megan The Stallion odnośnie sprawy z 12 lipca 2020 roku. Artystka dwa lata temu przekazała domenie publicznej, że została postrzelona przez rapera Tony’ego Laneza podczas jednej z imprez. Aktualnie sprawa toczy się w sądzie i ma zakończyć się pod koniec roku.

sb

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?