Dreamstate Europe 2020 – Cosmic Gate i KEY4050 zagrają w Gliwicach!

Kultowy niemiecki duet oraz wspólny projekt dwóch uznanych artystów dołączają do lineupu drugiej edycji Dreamstate Europe – a to jeszcze nie koniec!

sunrise

Ostatni tydzień października stoi pod znakiem ogłaszania artystów, którzy 18 kwietnia 2020 roku pojawią się w gliwickiej Arenie na Dreamstate Europe. Dotychczas lineup zasiliło ośmiu artystów, w tym sam Giuseppe Ottaviani jako exclusive resident.

Agencja TME jednak nie próżnuje i karuzeli nazwisk nie zatrzymuje – w trzeciej fazie lineupu poznaliśmy kolejnych trzech DJów i producentów z trance’owej czołówki – Cosmic Gate, a także John O’Callaghan i Bryan Kearney we wspólnym projekcie KEY4050!

kalendarz


Cosmic Gate

Nic Chagall i Bossi przez ostatnie 20 lat udowadniają, że są jednym z najbardziej udanych duetów muzyki elektronicznej w Niemczech. Występując na największych festiwalach i klubach zdobyli wiele nagród i nominacji.
Ich single, takie jak “Exploration Of Space”, „am2pm”, „Fall Into You” i „Falling Back”, niezliczone remiksy i 9 albumów definiują klasykę sceny trance! Duet Nic & Bossi podbił cały świat. Zagrali na wszystkich festiwalach, liczących się w świecie EDM. Zostali nominowani do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Remix w 2019 roku.
Jedno jest pewne – mieszając zarówno klasyki, jak i świetne nowości duet Cosmic Gate zapewni wyjątkową, muzyczną przygodę!

kalendarz


KEY4050 (John O’Callaghan & Bryan Kearney)

Kolejny debiut w naszym kraju. Słuchając ich muzyki, macie szansę poczuć ducha ich wyjątkowej współpracy. Indywidualnie obaj artyści przez lata zdobywali uznanie publiczności.
John O’Callaghan, znany zagorzałym fanom na całym świecie po prostu jako JOC, jest założycielem i szefem przełomowej transowej wytwórni Subculture. Kearney prowadzi renomowaną wytwórnię Kearnage Recordings.
18 kwietnia 2020 roku w gliwickiej Arenie duet KEY4050 z pewnością zaczaruje Was klimatem niesamowitych brzmień!


Na ten moment lineup Dreamstate Europe 2020 prezentuje się następująco:

sunrise

Giuseppe Ottaviani
KEY4050 (John O’Callaghan & Bryan Kearney)
Markus Schulz
Cosmic Gate
Craig Connelly
AA Meeting (John Askew & Activa)
HALIENE
Adina Butar
Simon O’Shine

To jeszcze nie koniec ogłoszeń – kolejne nazwiska 30 października. Cały skład artystów poznamy do 4 listopada. Tego samego dnia (dokładnie o 20:00) rozpocznie się sprzedaż biletów. Poniżej – co by osłodzić oczekiwanie na drugą edycję Dreamstate Europe – zostawiamy Wam naszą autorską galerię z tegorocznej edycji. Znajdziecie ją pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?