Giuseppe Ottaviani ekskluzywnym rezydentem Dreamstate Europe!

Włoska legenda muzyki trance powraca do Polski. Giuseppe Ottaviani po raz drugi zagra w gliwickiej Arenie podczas Dreamstate Europe.

kalendarz

Przed nami bardzo gorący tydzień w kontekście przyszłorocznej edycji Dreamstate Europe. Do 4 listopada (a więc do następnego poniedziałku) poznamy cały skład lineupu. Już w ubiegły piątek agencja TME przedstawiła pierwsze trzy nazwiska. Dziś dołącza do nich aż pięciu artystów, w tym dwie wokalistki oraz ktoś, kto w ostatnich miesiącach stał się ulubieńcem trancemaniaków.

18 kwietnia w gliwickiej Arenie pojawią się wokalistki HALIENE i Adina Butar, a także John Askew i Activa jako AA Meeting. Do Polski powróci natomiast sam Giuseppe Ottaviani, obejmując tym samym rolę exclusive residenta imprezy.

emuze.me


HALIENE

Jej anielski głos chwyta za serca miliony fanów muzyki trance. Współpracowała z największymi DJami, takimi jak Armin van Buuren, Markus Schulz, Seven Lions, Ferry Corsten czy Aly & Fila. Swoim numerem „Saving Light” wraz z Gareth’em Emery, zdobyła nagrodę „Tune of the Year” w audycji radiowej A State of Trance.


Adina Butar

W świat trance wkroczyła jako pierwsza wokalistka i autorka tekstów grupy Schulz Music Group. Prywatnie żona Markusa Schulz’a, na scenie natomiast świetnie uzupełnia jego show wzbudzając niesamowite emocje. Będzie to druga edycja Dreamstate Europe z jej udziałem.

ultra


AA Meeting (John Askew & Activa)

Projekt, który powstał specjalnie dla marki Dreamstate. Tworzą go John Askew i Activa – obydwaj mocno zakorzenieni w kulturze trance i dobrze znani fanom tej muzyki. Zaprezentują oni 16 autorskich miksów, które nie będą dostępne na YouTube ani na SoundCloud. Właśnie dlatego, żeby usłyszeć te wyjątkowe produkcje, trzeba zjawić się na festiwalu! Światowa premiera projektu odbędzie się podczas Dreamstate SoCal 2019, natomiast europejski debiut nastąpi w Arenie Gliwice.


Giuseppe Ottaviani

Oficjalnie możemy ogłosić, że Giuseppe Ottaviani został ekskluzywnym rezydentem marki Dreamstate Poland! Włoch tegoroczną edycję imprezy opisał w następujący sposób:

To był jeden z najwspanialszych eventów w moim życiu, na jakim miałem okazję wystąpić, jestem tego pewien

Giuseppe Ottaviani

W ciągu ostatniej dekady, realizując swoje projekty koncertowe na nowo zdefiniował rolę DJa na scenie. Jego sety za konsolą wzbudzają niezwykłe emocje wśród publiczności największych festiwali pokroju Tomorrowland, Dreamstate, EDC, Transmission czy ASOT. Wzniosłe melodie, cudowne wokale i niesamowity klimat to najlepsza rekomendacja Włocha. Giuseppe chętnie eksperymentuje w swoich produkcjach. Ma na swoim koncie znaczną dyskografię – ponad 60 produkcji I ponad 50 remiksów, w większości wydanych przez Black Hole Recordings.

kalendarz

Jego tegoroczny występ na Dreamstate Europe możecie sobie przypomnieć poniżej.


Kolejne nazwiska już jutro.

Przypomnijmy – oprócz wyżej wymienionej piątki, na Dreamstate Europe 2020 wystąpią także Markus Schulz, Craig Connelly oraz Simon O’Shine. Natomiast dzień wcześniej – 17 kwietnia 2020 – jako before przed główną imprezą swoje solowe show zaprezentuje Menno De Jong. To również jest opcja warta rozważenia.

foto: Kosiarka Works

emuze.me

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?