Znamy pierwsze nazwiska lineupu Dreamstate Europe 2020!

Poznaliśmy pierwszych artystów Dreamstate Europe 2020. Cały skład lineupu zostanie odsłonięty do 4 listopada. Event odbędzie się 18 kwietnia 2020 roku.

kalendarz

Po tegorocznej, pierwszej w historii polskiej edycji Dreamstate, apetyty fanów muzyki trance wzrosły. Nic dziwnego – wszak event zorganizowany 27 kwietnia w gliwickiej Arenie okazał się naprawdę sporym sukcesem. Jednak ten, kto stoi w miejscu, tak naprawdę się cofa – a agencja TME ma tego świadomość, dlatego podczas drugiej edycji Dreamstate Europe możemy spodziewać się podniesienia poprzeczki jeszcze wyżej.

Wskazują na to już pierwsze lineupowe ogłoszenia. 18 kwietnia 2020 roku w Gliwicach wystąpią bowiem Simon O’Shine, Craig Connelly oraz Markus Schulz w kultowym projekcie In Search Of Sunrise.

kalendarz


Simon O’Shine

Jeśli mowa o gatunku uplifting trance – MAESTRO! Simon znany jest na całym świecie głównie dzięki swoim niebanalnym pomysłom oraz euforycznym breakdownom! Polak nie ogranicza się jednak do konkretnego stylu, czego rezultatem są liczne muzyczne eksperymenty w jego bogatej już dyskografii. Występuje obok najsławniejszych gwiazd muzyki trance, na największych światowych festiwalach takich jak Electric Daisy Carnival czy Dreamstate California. Jego produkcje wspiera sam Armin van Buuren, który promuje muzykę naszego rodaka zarówno w swoich trasach koncertowych, jak i audycjach radiowych! Simon O’Shine wzniesie Was na trensowe wyżyny już 18 kwietnia w gliwickiej Arenie!

kalendarz


Craig Connelly

To będzie polski debiut Brytyjczyka, który w ostatnich dwóch latach rozkwitł. Ogromne znaczenie dla jego kariery miała współpraca z Roxanne Emery. Jego tegoroczne single zostały uznane za mocny kandydat do miana hitu roku zarówno przez fanów, jak i krytyków. W 2019 roku Craig Connelly wystąpił na największych światowych festiwalach: EDC Las Vegas, Dreamstate SoCal, Subculture w Los Angeles i Melbourne. W ciągu ostatnich ośmiu lat Craig Connelly kilkadziesiąt razy znalazł się w czołówce najpopularniejszych trance artystów w sklepie Beatport. Współpracował z największymi DJami, takimi jak Armin van Buuren, Gareth Emery, Ferry Corsten, John O’Callaghan czy Aly & Fila. Bądźcie pewni, że 18 kwietnia w gliwickiej Arenie Craig Conelly zabierze Was w wyjątkową, trensową podróż!


Markus Schulz pres. In Search Of Sunrise

Markus to już legenda elektroniki stawiana na równi obok takich nazwisk jak Armin van Buuren, Paul van Dyk czy Ferry Corsten. Ma na swoim koncie współprace z takimi tuzami jak Depeche Mode, Madonna, Everything But The Girl, Telepopmusik czy Fatboy Slim. Przez dwadzieścia lat kariery Niemiec sukcesywnie tworzył swój unikatowy styl, aby w 2020 roku dumnie móc mówić o sobie jako o jednej z największych postaci w świecie muzyki trance. Jedno jest pewne – 18 kwietnia w gliwickiej Arenie set Markusa Schulza będzie niezapomnianym przeżyciem.

sunrise


Kolejne nazwiska poznacie już w poniedziałek – druga faza lineupu startuje o 18:00. Pełny skład artystów zostanie ogłoszony do 4 listopada – dnia startu sprzedaży biletów.

foto: Kosiarka Works

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?