Psytrance w najlepszym wydaniu trafia na Dreamstate Europe 2020!

Kolejne ogłoszenia Dreamstate Europe 2020 to nie lada gratka dla fanów muzyki psytrance. Dziś pojawiły się również ważne informacje o biletach.

2sher

Pierwsza edycja Dreamstate Europe udowodniła, że fani muzyki trance potrafią bawić się do różnych jej odcieni. Czy to progresywne dźwięki, czy to upliftowe, czy to też psychodeliczne – przedstawione w odpowiedniej formie daje sporo przyjemności tysiącom fanów. Przyszłoroczna edycja nie będzie oznaczać pod tym względem rewolucjico udowodniły dotychczasowe ogłoszenia. W lineupie brakowało jednak wciąż psytrance’owego grania – do dziś.

Czwarta faza lineupu Dreamstate Europe 2020 przynosi właśnie takie brzmienia, prezentowane przez głównych graczy tego gatunku. Są to Ace Ventura oraz Astrix – zarówno osobno, jak i w duecie, jako Alpha Portal!

emuze.me


Ace Ventura

Jednoosobowy projekt Yoni’ego Oshrata, jednego z najbardziej znanych izraelskich twórców gatunku psytrance. Nieustannie koncertuje, a jego sety wstrząsają największymi festiwalami na całym świecie jak Boom, Ozora, Antaris, Psy-Fi czy Tomorrowland!
Ventura jest również zaangażowany w kilka bardzo popularnych projektów, m.in. Liquid Ace (z Liquid Soul). Jasno trzeba powiedzieć – 18 kwietnia 2020 roku w gliwickiej Arenie Ace Ventura dosłownie zbombarduje Was swoim psytrance’owym setem!


Astrix

Tego aliasu fanom psy-trance’u przedstawiać nie trzeba! Izraelczyk słynie z potężnej dawki energii, którą prezentuje w swoich setach. Astrix w miksach serwuje najlepsze kąski psychodelicznych dźwięków, a uderzenie dropów porównywalne jest do mocy dział o dużym kalibrze!
Artysta ten jest jednym z wiodących producentów i DJ-ów na świecie. Od ponad dekady niesie swoje muzyczne przesłanie podnoszącego na duchu trance’u do każdego zakątka świata. Gra w największych klubach, na odległych plażach, wielkich festiwalach i niszowych wydarzeniach. Jako prawdziwy perfekcjonista całkowicie poświęca się swojej sztuce.

ultra


Alpha Portal

Astrix i Ace Ventura – takie połączenie brzmi zabójczo! I taki właśnie będzie set Alpha Portal, czyli projektu tych dwóch psytrance’owych gwiazd!
Muzyczni bracia Avi Shmailov i Yoni Oshrat z impetem wkroczyli na scenę muzyki elektronicznej. Udoskonalili swoją muzykę do najwyższych psychodelicznych poziomów, a dzięki niesamowitym występom na scenie Avi & Yoni tworzą wspaniałe chwile na koncertach! Fantastyczne psy-trance’owe dźwięki Alpha Portal po raz pierwszy w Polsce właśnie na Dreamstate Europe!


Kolejne ogłoszenia po długim weekendzie – w poniedziałek, 4 listopada.

Po dzisiejszych wzmocnieniach, lineup przyszłorocznej edycji Dreamstate Europe wygląda następująco:

Giuseppe Ottaviani
KEY4050 (John O’Callaghan & Bryan Kearney)
Markus Schulz
Cosmic Gate

Astrix
Craig Connelly

Alpha Portal
Ace Ventura
AA Meeting (John Askew & Activa)
HALIENE
Adina Butar
Simon O’Shine

kalendarz


Przypominamy – event odbędzie się 18 kwietnia 2020 roku w gliwickiej Arenie. Dzień wcześniej – w tym samym miejscu – w ramach before party wystąpi Menno de Jong.

Na koniec bardzo istotna wiadomość, dotycząca sprzedaży biletów. Ta rozpocznie się dwa dni później – a więc w środę, 6 listopada, równo o 20:00.

foto: Kosiarka Works

emuze.me

emuze.me

ultra

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?