Tune Of The Year

Pierwsza edycja Dreamstate Europe udowodniła, że fani muzyki trance potrafią bawić się do różnych jej odcieni. Czy to progresywne dźwięki, czy to upliftowe, czy to też psychodeliczne – przedstawione w odpowiedniej formie daje sporo przyjemności tysiącom fanów. Przyszłoroczna edycja nie będzie oznaczać pod tym względem rewolucjico udowodniły dotychczasowe ogłoszenia. W lineupie brakowało jednak wciąż psytrance’owego grania – do dziś.

Czwarta faza lineupu Dreamstate Europe 2020 przynosi właśnie takie brzmienia, prezentowane przez głównych graczy tego gatunku. Są to Ace Ventura oraz Astrix – zarówno osobno, jak i w duecie, jako Alpha Portal!


Ace Ventura

Jednoosobowy projekt Yoni’ego Oshrata, jednego z najbardziej znanych izraelskich twórców gatunku psytrance. Nieustannie koncertuje, a jego sety wstrząsają największymi festiwalami na całym świecie jak Boom, Ozora, Antaris, Psy-Fi czy Tomorrowland!
Ventura jest również zaangażowany w kilka bardzo popularnych projektów, m.in. Liquid Ace (z Liquid Soul). Jasno trzeba powiedzieć – 18 kwietnia 2020 roku w gliwickiej Arenie Ace Ventura dosłownie zbombarduje Was swoim psytrance’owym setem!


Astrix

Tego aliasu fanom psy-trance’u przedstawiać nie trzeba! Izraelczyk słynie z potężnej dawki energii, którą prezentuje w swoich setach. Astrix w miksach serwuje najlepsze kąski psychodelicznych dźwięków, a uderzenie dropów porównywalne jest do mocy dział o dużym kalibrze!
Artysta ten jest jednym z wiodących producentów i DJ-ów na świecie. Od ponad dekady niesie swoje muzyczne przesłanie podnoszącego na duchu trance’u do każdego zakątka świata. Gra w największych klubach, na odległych plażach, wielkich festiwalach i niszowych wydarzeniach. Jako prawdziwy perfekcjonista całkowicie poświęca się swojej sztuce.


Alpha Portal

Astrix i Ace Ventura – takie połączenie brzmi zabójczo! I taki właśnie będzie set Alpha Portal, czyli projektu tych dwóch psytrance’owych gwiazd!
Muzyczni bracia Avi Shmailov i Yoni Oshrat z impetem wkroczyli na scenę muzyki elektronicznej. Udoskonalili swoją muzykę do najwyższych psychodelicznych poziomów, a dzięki niesamowitym występom na scenie Avi & Yoni tworzą wspaniałe chwile na koncertach! Fantastyczne psy-trance’owe dźwięki Alpha Portal po raz pierwszy w Polsce właśnie na Dreamstate Europe!


Kolejne ogłoszenia po długim weekendzie – w poniedziałek, 4 listopada.

Po dzisiejszych wzmocnieniach, lineup przyszłorocznej edycji Dreamstate Europe wygląda następująco:

Giuseppe Ottaviani
KEY4050 (John O’Callaghan & Bryan Kearney)
Markus Schulz
Cosmic Gate

Astrix
Craig Connelly

Alpha Portal
Ace Ventura
AA Meeting (John Askew & Activa)
HALIENE
Adina Butar
Simon O’Shine


Przypominamy – event odbędzie się 18 kwietnia 2020 roku w gliwickiej Arenie. Dzień wcześniej – w tym samym miejscu – w ramach before party wystąpi Menno de Jong.

Na koniec bardzo istotna wiadomość, dotycząca sprzedaży biletów. Ta rozpocznie się dwa dni później – a więc w środę, 6 listopada, równo o 20:00.

foto: Kosiarka Works

Tune Of The Year