Znamy pierwsze szczegóły Dreamstate Europe 2024

Już po raz czwarty Dreamstate Europe odbędzie się w Polsce. Znamy już pierwsze szczegóły – w tym to, kiedy poznamy lineup.

kalendarz

Wszyscy fani tanecznej elektroniki w Polsce chyba już przywykli do obecności na naszym rynku marki Dreamstate Europe. Od 2019 roku w Arenie Gliwice odbywa się jedyna na Starym Kontynencie edycja kultowego trance’owego eventu prosto ze Stanów Zjednoczonych. Tegoroczna odsłona była obsadzona mocnymi postaciami. W lineup’ie znaleźli się między innymi Giuseppe Ottaviani, Ben Nicky, Paul van Dyk czy Will Atkinson. I choć zdania dotyczące profilu brzmienia, jakim charakteryzowała się ta impreza, były podzielone, to w dalszym ciągu mowa o evencie cieszącym się ogromnym zainteresowaniem.

Nie dziwi więc, że domem Dreamstate Europe po raz czwarty już będzie Polska. Organizatorzy właśnie potwierdzili edycję numer 4 – poznaliśmy także pierwsze szczegóły dotyczące daty, biletów oraz lineup’u.

emuze.me

Dreamstate Europe 2024 – mamy pierwsze szczegóły

Przede wszystkim – miejsce pozostaje bez zmian. Czołowe wiosenne trance’owe święto odbędzie się w PreZero Arenie Gliwice. Zmiany dotykają za to daty – tym razem trancemaniacy zjadą się na Śląsk w sobotę 6 kwietnia. Gwoli przypomnienia – edycja 2019 odbywała się 27 kwietnia, 2022 – 23 kwietnia, a 2023 – 15 kwietnia.

Na informacje dotyczące tego, kto na Dreamstate Europe 2024 wystąpi, nie będziemy musieli długo czekać. Ogłoszenia dotyczące lineup’u mają ruszyć w najbliższych dniach. Pełny skład mamy poznać przed rozpoczęciem sprzedaży biletów, które zaplanowane jest na 14 listopada na godzinę 20:00. Wejściówki będzie można kupić za pośrednictwem platform Eventim oraz Abilet.pl.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?