kontakt

Organizatorzy wielu imprez z niepokojem zaczynają przyglądać się zbliżającej się czwartej fali pandemii. Na chwilę obecną gospodarka w naszym kraju nie jest jeszcze zamknięta. Nikt jednak nie jest w stanie przewidzieć, co się stanie za kilkanaście dni czy tygodni. W związku z tym kolejni organizatorzy decydują się na przeniesienie zaplanowanych na jesień imprez.

Dopiero kwiecień

Śladem polskiej edycji A State Of Trance, która została przeniesiona na marzec 2022 roku poszli organizatorzy Dreamstate Europe. Impreza, która miała się odbyć 30 października w gliwickiej Arenie po raz kolejny zmienia swój termin. Zdaniem agencji TME nie ma pewności, czy za miesiąc zostaną wprowadzone jakieś obostrzenia. W związku z tym wydarzenie zostało przeniesione na 23 kwietnia 2022 roku.

Poniżej znajdziecie pełną treść oświadczenia organizatorów.

Dreamstate Europe – oświadczenie

Kochani,
bardzo chcielibyśmy celebrować 30 października święto muzyki trance, jakim jest Dreamstate Europe 2021. Niestety, wygląda na to, że czwarta fala pandemii, jaka rozpędza się w Polsce z przewidywanym punktem krytycznym zachorowań na przełomie października i listopada oraz związane z tym możliwe kolejne ograniczenia, często wprowadzane z dnia na dzień, dotyczące organizacji wydarzeń w obiektach zamkniętych, a także po konsultacjach z naszymi partnerami z USA, zmuszają nas do ponownego przeniesienia Dreamstate Europe.

Nowa data wydarzenia to 23 kwietnia 2022 roku. Rozumiemy, że ta informacja może Was bardzo rozczarować, ale chcemy być odpowiedzialni i pewni, że będziemy mogli zorganizować w 100% bezpieczne i w 100% odpowiednio zaplanowane wydarzenie. Większość z Was kupiła swoje bilety w czasie, kiedy nikt nie słyszał o epidemii COVID-19 i nikt nie mógł przewidzieć jej konsekwencji. Nie chcemy podczas naszych wydarzeń dzielić Was na zaszczepionych i niezaszczepionych, wymagać chodzenia w maseczkach przez długi czas, zmniejszać dostępność uczestników do eventu, narażać Was na zachorowanie oraz inne restrykcje, które może wprowadzić Polski rząd. Przede wszystkim troszczymy się o Wasze zdrowie, życie oraz komfort.

Chcemy być pewni, że organizowane przez nas show Dreamstate Europe będzie stało na najwyższym poziomie, bez zbędnego dyskomfortu i obawy przed różnymi, nieprzyjemnymi skutkami pandemii oraz obostrzeń. Wierzymy, że do kwietnia problem COVID-19 w Polsce zostanie na tyle rozwiązany, aby móc zorganizować Dreamstate Europe 2022 na NORMALNYCH zasadach, jakie znamy z 2019 roku.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają w tym ciężkim czasie dla branży muzycznej i cierpliwie czekają na Dreamstate Europe, zachowując swój bilet. Krytyków prosimy o większą wyrozumiałość i obiektywizm. Jeżeli ktoś z Was nie będzie mógł uczestniczyć w Dreamstate Europe w kwietniu i chciałby zwrócić bilet, prosimy o kontakt pod adresem mailowym, odpowiednio:
– abilet.pl: pomoc@abilet.pl
– tmetickets.pl: kontakt@tmetickets.com

Istnieje również możliwość wymianu biletu na inne nasze wydarzenie, które zorganizujemy w 2022 roku. O szczegóły prosimy pytajcie poprzez maila.Na pozostałe pytania odpowiemy pod adresem biuro@tme-event.com. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i chwilową przerwę w komunikacji, ale rozważaliśmy wszystkie możliwe wyjścia.

Mamy też dobre wiadomości. Przygotowujemy dla Was sporą niespodziankę na dzień poprzedzający Dreamstate Europe, czyli 22 kwietnia. Bądźcie na bieżąco, wkrótce kolejne newsy.

TME

Miał być solidny skład

Przypomnijmy – na imprezie mieli zagrać między innymi Giuseppe Ottaviani, Astrix czy Markus Schulz. Pełny, ogłoszony jeszcze w 2019 roku lineup imprezy znajdziecie tutaj – lecz nie możemy dać gwarancji, że do kwietnia przyszłego roku ten skład się nie zmieni. Mamy jednak nadzieję, że nie dojdzie do zbyt wielu zmian, bo skład jest naprawdę imponujący. Czekamy więc z niecierpliwością na 23 kwietnia 2022 roku z nadzieją, że impreza ta w końcu dojdzie do skutku.

foto: Kosiarka Works

kontakt