Wakacje w Chorwacji w rytmie hardstyle’u? Czemu nie! Oto skład tegorocznego Dropzone

Na chorwackiej wyspie Zrce w dniach 11-14 lipca ponownie wybrzmią cięższe brzmienia. Przed nami druga edycja Dropzone!

PDC

Elektroniczne festiwale w letnich kurortach stają się coraz bardziej popularne i powszechne. Niemały skład w to wszystko ma Chorwacja, która każdego (oprócz pandemii) lata gości czołówkę światowego EDMu. Bardzo dużo dzieje się w klubach oraz chociażby na Ultra Europe – nie inaczej jest z hard dance’m. Dobitnym na to dowodem było organizowane do 2019 roku wydarzenie o nazwie Hard Island. Niestety, jego organizatorzy postanowili się pokłócić – przez co impreza mająca dotąd miejsce na wyspie Zrce przeniosła się gdzie indziej, by ostatecznie przepaść w pandemicznych czeluściach. Jeden z włodarzy byłego Hard Island postanowił na Zrce zostać, organizując tam trance’owe Awake i uruchamiając nowy festiwal dla fanów hardów.

Wakacje z muzyką hardstyle

Dropzone – bo tak nazywa się to wydarzenie – miało pierwotnie odbyć się w 2020 roku. Wszyscy jednak wiemy, co się wówczas działo, dlatego też nietrudno się domyślić, że do inauguracji doszło dopiero rok później. Wówczas na czele lineup’u stali między innymi Sub Zero Project czy Ran-D.

emuze.me

Dotychczas ogłoszone nazwiska tegorocznej edycji wskazują na to, że poprzeczka pójdzie jeszcze bardziej w górę. Dotychczas zaprezentowano dwie fazy lineup’u – i na ten moment głównymi postaciami wydarzenia są D-Block & S-Te-Fan, Da Tweekaz, Gunz For Hire, Headhunterz, Ran-D oraz Sub Zero Project. Oprócz nich, ogłoszono jeszcze blisko 40 nazwisk,z Sound Rush czy DJem Isaac’iem na czele. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-14 lipca, czyli tuż po tegorocznym Ultra Europe.

Nie tylko zabawa

Festiwal będzie łączyć się z kilkudniowymi wakacjami nad Adriatykiem – a z tym wiążą się również pozamuzyczne atrakcje. Więcej na ich temat piszą Hardtripy, które organizują polski wyjazd na Dropzone.

PDC

To tylko od Was zależy, jak spędzicie czas w Chorwacji. Możecie całodobowo imprezować na terenie festiwalu, pobliskich klubach lub swoich apartamentach. Równie dobrze w wolnych chwilach możecie wylegiwać się na plaży, patrzeć na błękitną wodę, górskie szczyty i korzystać z 30-stopniowej temperatury (w lato rzadko tam nie pada i nawet w nocy jest ponad 20 stopni). Nie jesteście ograniczeni terenem festiwalu. Jeżeli tylko zechcecie, równie dobrze możecie wypożyczyć skuter (wodny też) i objechać nim całą Novalję.

W sumie siedmiodniowy pobyt w Chorwacji, z transportem, noclegiem, ubezpieczeniem, wycieczką do Parku Narodowego Krka oraz biletem na Dropzone i innymi atrakcjami, kosztować będzie 2599 zł. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?