kontakt

Moda na powrót do lat 80. opanowała w zeszłym roku sporo trendów muzycznych, w tym również stacje radiowe. Jednym ze świetnych przykładów wstrzelenia się w ten styl (zaraz obok The Weeknd) był album “Future Nostalgia“, za którym stoi Dua Lipa. Kawałki takie jak “Physical“, “Break My Heart” czy “Don’t Start Now” odbiły się w świecie muzycznym szerokim echem. Dobrym dowodem na sukces ostaniej płyty jest aż 6 nominacji do nagrody Grammy.

Jeszcze więcej

Idąc za ciosem, brytyjska wokalistka postanowiła wydać na świat rozszerzoną wersję swojego nowego albumu. Piosenkarka współpracująca w przeszłości z Martinem Garrixem czy Calvinem Harrisem nadała jej podtytuł “The Moonlight Edition“.

Ostateczna wersja “Future Nostalgia” zawiera 4 kawałki, których wcześniej nie było dane nam usłyszeć. Oprócz tego zawitał też numer “Prisoner” – dość spory collab z Miley Cyrus, oraz “Un Dia” stworzone z J Balvinem i Bad Bunny. Łącznie na “The Moonlight Edition” pojawilo się aż 7 nowych utworów. Najnowsze wydanie Brytyjki promuje singiel “We’re Good“, który jest nieco lżejszy od wcześniejszych wydań wokalistki.

Cały album możecie przesłuchać poniżej.

kontakt