Dua Lipa znienacka prezentuje nowy singiel na kilka tygodni przed premierą nowego albumu

“Illusion” to trzeci utwór promujący nowy album wokalistki pt. “Radical Optimism”. Przypomnijmy – Dua Lipa wystąpi w tym roku na Open’erze!

kalendarz

Radical Optimism” – tak będzie się nazywać najnowsze wydawnictwo, które na tę wiosnę przyszykowała Dua Lipa. Już od ubiegłorocznej jesieni otrzymujemy przedsmaki tego, co wokalistka wraz ze swoim teamem przygotowała na swój trzeci już długograj. Oba jak dotąd wydane single okazały się niemałym sukcesem, z czego największym hitem okazało się pierwsze “Houdini”. Wydane już w tym roku “Training Season” (które, tu ciekawostka, miało pierwotnie ukazać się jako pierwsze) także daje radę nie tylko na streamingach, ale również w stacjach radiowych.

Trzeci singiel z “Radical Optimism”

Obok tego wszystkiego, bez większych zapowiedzi, Brytyjka zaprezentowała swoim fanom trzeci singiel promujący “Radical Optimism”. Nosi on tytuł “Illusion” i – mówiąc w skrócie – mógłby być muzyczną ilustracją mema “nie powinienem tego robić, ale ch*j”.

kalendarz

“Illusion” to pierwsza piosenka, nad którą Caroline, Danny, Tobias, Kevin i ja pracowaliśmy razem. Ten numer pozwolił nam przełamać lody. Chodzi o sytuację, gdy wiesz, że pakujesz się w coś niedobrego, ale na przekór i tak to robisz. Robisz to, żeby drugiej stronie zagrać na nosie, ograć kogoś w jego własnej grze, bo Ty już nie dajesz się nabrać na iluzję.

Już wkrótce album

“Radical Optimism” ukaże się już 3 maja, czyli w samym środku majówki. Krążek będzie zawierać 11 utworów, których listę znajdziecie poniżej.

ultra

1. End Of An Era
2. Houdini
3. Training Season
4. These Walls
5. Whatcha Doing
6. French Exit
7. Illusion
8. Falling Forever
9. Anything For Love
10. Maria
11. Happy For You

Wiele z tych kawałków będziemy mogli usłyszeć na żywo w Polsce. Dua Lipa już 4 lipca w ramach trasy promującej nowy album odwiedzi Gdynię i Open’er Festival.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?