Spotify Top 100

Od momentu, kiedy Don Diablo zapoczątkował i wypromował (wraz z innymi artystami) future house, minęło już sporo czasu. Wiele osób powie, że jego starsze produkcje miały fajniejszy klimat i ogólnie były lepsze. Są też tacy, którzy doceniają obecne wydanie Holendra, uważając je za nie gorsze od tego, co Don prezentował jeszcze kilka lat temu. Jedno trzeba mu jednak przyznać – od dłuższego czasu jego nowa muzyka polaryzuje fanbase.

Jakie opinie by nie panowały, trzeba przyznać że Don dobrze wpasował się w rynek i umie wycisnąć z niego naprawdę dużo. Poza tym – jak prawie każdy artysta, przeplata dobre kawałki ze słabszymi. Rok 2020 dla Holendra był bardzo pracowity – nowe single oraz remiksy pojawiały się regularnie. Oczywiście nadal czekamy na nowy album “Forever”, ale nie można mieć przecież wszystkiego…

Mimo naprawdę sporej liczby nowej muzyki wydanej dotąd, worek z premierami jeszcze nie został w pełni opróżniony. Pierwszy przykład z brzegu to nowy remiks przeboju, za którym stoi Dua Lipa.

Nadchodzi coś WIELKIEGO 👽 Czy wiecie co? Rok 2020 jeszcze się nie skończył! ⚡️

Don Diablo

Utwór naprawdę wpada w ucho i naprawdę może się podobać. Utrzymany jest w lekkich klimatach, ale zdecydowanie słychać styl Holendra. Jest to też track, który mocno nawiązuje do starej – stricte future house’owej odsłony Dona. Sprawia to tym samym, że spora rzesza Hexagonians może choć na chwilę odzyskać nadzieję na powrót ich ulubionego stylu, za który pokochali czterdziestolatka.

Spotify Top 100