Długo nie musieliśmy czekać. Już w tym tygodniu nowa muzyka od Duck Sauce!

Armand van Helden i A-Trak powracają w wielkim stylu! Duet Duck Sauce już w piątek zaprezentuje pierwszy od 2014 roku singiel.

kalendarz

Powrót duetu Duck Sauce to jedna z najgorętszych wiadomości światowego EDMu w 2020 roku. Projekt, za którym stoją Armand van Helden i A-Trak wraca na scenę muzyki elektronicznej po sześciu latach z przytupem. Panowie już szykują się do występów na festiwalach Coachella oraz Tomorrowland, gdzie z pewnością zaprezentują sporo nowej muzyki.

Jak za starych czasów

Twórcy legendarnego już utworu “Barbra Streisand” zapowiadają wydanie czegoś zupełnie nowego. Pierwszy singiel formacji od 2014 roku ma nosić nazwę “Smiley Face” i będzie to mocny ukłon w stronę klimatów house i disco. Co prawda oficjalnie udostępniony został wyłącznie kilkusekundowy fragment…

kalendarz

…ale utwór pojawił się w radiowych audycjach takich artystów, jak David Guetta, MOGUAI czy Bob Sinclar. Dzięki temu możemy posłuchać tego utworu w pełnej krasie już teraz.

kalendarz

(fragment od 5:10)

Występ na Tomorrowland

Amerykanin i Kanadyjczyk nie tylko zasiedli w studio, ale planują też ruszyć w trasę. Na chwilę obecną, prócz wspomnianego powrotu na Coachelli, duet wystąpi również w Belgii na festiwalu Tomorrowland. Panowie swój set zaprezentują w pierwszy weekend na scenie sygnowanej wytwórnią Axwella czyli Axtone oraz tydzień później na scenie Lost Frequencies & Friends. Cały lineup tegorocznego Madness znajdziecie tutaj.

Panowie z Duck Sauce przyzwyczaili nas do pokręconych, house’owych dźwięków. Pierwszy singiel po przerwie zapowiada jeszcze ciekawsze podejście do tematu. Zastanawia nas jednak jedno – czy w 2020 doczekamy się drugiego studyjnego albumu duetu? Jest to całkiem prawdopodobne…

sunrise

kalendarz

Total
30
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?