dwa slawy pers the returners

Dwa Sławy, Pers, Mielzky i The Returners we wspólnym projekcie. “Spalacz bud” już na streamingach

Nieoczekiwanie Dwa Sławy, Pers, Gruby Mielzky i The Returners ogłaszają wspólny projekt. Nowe wydawnictwo będzie mixtape’m.

2sher

Tego typu kooperacji nie spodziewał się raczej nikt obserwujący rodzimą scenę rapową. Nieoczekiwanie otrzymujemy wspólny projekt, w którym udział biorą Dwa Sławy, Gruby Mielzky, The Returners oraz Pers. Wszyscy wspomniani artyści mają się ku sobie już od kilku lat, więc wspólna płyta wydaje się naturalnym ukoronowaniem muzycznej przyjaźni. Tym bardziej, że nie tak dawny udział Sławów, Mielona, Persa i Returnersów w club2020 mógł zaostrzyć apetyty na więcej kooperacji.

“Spalacz bud”

Choć brzmieniowo “Spalacz bud” utrzymany jest w laidbackowej stylistyce, to nie ma wątpliwości, że po premierze “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” niejeden dach zapłonie. Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Pers i Returnersi łączą siły ogłaszając projekt, po którym jedno jest pewne – raczej nie powinniście się nudzić. Autorem teledysku (a także zdjęcia okładkowego) jest Szerszeń.

emuze.me

Najfajniej robić muzykę z ziomalami. Wyjechaliśmy z chat typowo wyluzować łeb w lesie przy kominku, wyszło jak zwykle. Bo jest to możliwe. Astkowi po club2020 odblokowała się jakaś dziwna czakra w baniaku i najchętniej rapowałby 25 godzin na dobę, a że robi to świetnie – zmotywował nas wszystkich by spróbować go przebić. W chwilę moment powstał cały mixtape.

– mówi Mielzky

Preorder albumu

Równocześnie z premierą klipu ruszył preorder limitowanego wydania mixtape’u. Płytowych kolekcjonerów z pewnością zaintryguje nietypowy format opakowania “IJTM”. Płyta będzie zbliżona gabarytami do 10-calowej płyty winylowej. Natomiast warto wiedzieć, że w tej formie mixtape będzie dostępny jedynie w przedsprzedaży. Nie znajdzie się nigdy w regularnej sprzedaży sklepowej. Wydawnictwo planowo ma ukazać się już 19 maja nakładem 2020 label.

Na pełną zawartość “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” składa się 13 premierowych utworów, a wśród gości usłyszymy Otsochodzi i Taco Hemingwaya:

ultra

 1. Spalacz bud
 2. Cały blok
 3. Tranquillo
 4. Chybił trafił
 5. I znów
 6. Airbus
 7. Mewa
 8. Spacer DJa
 9. Spóła feat. Otsochodzi, Taco Hemingway
 10. Ciecz
 11. Gdyby
 12. Czemu to robisz?
 13. Wcale

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?