kontakt

Równo dekadę temu świat muzyki popularnej usłyszał o nazwisku Ed Sheeran. Wydane właśnie w 2011 roku “The A Team” otworzyło Brytyjczykowi wrota do dużej kariery, a kolejne ruchy potwierdziły tylko, że mamy do czynienia z kimś wartym uwagi. Przez ten czas ukazały się cztery studyjne albumy, które ugruntowały pozycję charakterystycznego pod względem wyglądu wokalistę na światowej scenie pop.

Fani tanecznej elektroniki mogą go kojarzyć w głównej mierze z remiksów jego utworów. Najpopularniejsze z nich stworzyli Don Diablo oraz Felix Jaehn. Wartym odnotowania jest także wydany w 2019 roku collab ze Skrillexem.

Tej jesieni nowy album

W drodze jest z kolei piąte wydawnictwo, zatytułowane “=”. Ukaże się ono 29 października 2021 roku, i już teraz wiadomo że nie zabraknie tam hitów. Jednym z nich jest zapewne znane Wam z rozgłośni radiowych “Bad Habits”, ale podczas gali MTV VMAs premierę miał kolejny utwór z krążka, zatytułowany “Shivers”. Mamy więc kolejny materiał na radiowy przebój.

Single to nie wszystko – w roku 2022 odbędzie się trasa koncertowa promująca “=”. Jedną z destynacji Eda podczas tournèe będzie Polska.

Ed znów w Polsce

Ed Sheeran ogłosił właśnie szczegóły “+ – = ÷ x Tour”. Pierwszy występ odbędzie się pod koniec kwietnia przyszłego roku w Irlandii. Będzie to pierwszy 27 zaplanowanych na Europę koncertów, z czego jeden z nich odbędzie się w Warszawie. Brytyjski wokalista wystąpi na stadionie PGE Narodowy 25 sierpnia 2022 roku. Będzie to pierwszy od 2018 roku występ Brytyjczyka nad Wisłą.

Oprócz nowego materiału, fani będą mogli spodziewać się fajerwerków także pod względem produkcyjnym – na czele z okrągłą sceną usadowioną na środku płyty stadionu.

Kiedy bilety?

Sprzedaż biletów na całą trasę koncertową Eda Sheerana startuje 25 września. Wejściówki na polski koncert będą dostępne od godziny 11:00, będzie można je nabyć na oficjalnej stronie artysty.

kontakt