edc

EDC Las Vegas 2023 wyprzedane w mgnieniu oka. Historyczny wyczyn festiwalu

Przyszłoroczna edycja EDC Las Vegas zapowiada się na wyjątkową z okazji trzydziestolecia działalności marki Insomniac.

dolaczdonas

Amerykańskie uznane marki festiwalowe udowadniają swoją dominację na tamtejszym rynku. Niedawno Ultra Music Festival ogłosiło solidny lineup na pół roku przed imprezą. Nie musiało tego z kolei zrobić EDC Las Vegas – bez zaprezentowania ani jednego nazwiska ze składu udało im się wyprzedać wszystkie zwykłe karnety i bilety w zaledwie… kilka minut. Tegoroczny wyczyn jest rekordowy w historii wydarzenia.

30-lecie marki Insomniac

Nadchodzące w 2023 roku wydarzenie będzie już 27 edycją festiwalu, dokładnie 30 lat po założeniu odpowiedzialnej za niego marki Insomniac. CEO firmy Pasquale Rotella wyraził z tego powodu swoje podekscytowanie na Instagramie.

Odliczamy dni, aż wszyscy wrócimy razem pod Electric Sky. Przyszłoroczne EDC Las Vegas będzie 30. rocznicą Insomniac, więc stworzymy wyjątkowe doświadczenie dla każdego

Pasquale Rotella, CEO Insomniac

EDC nie spoczęło wszakże na laurach w okresie pandemii i dokonało kolejnych usprawnień. Podczas ubiegłorocznej edycji mogliśmy zobaczyć zupełnie nową, dziewiątą scenę bionicJUNGLE oraz pięć nowych projektów scen prezentujący spory postęp technologiczny. Jesteśmy ciekawi co tym razem przygotuje kultowa marka. Festiwal odbędzie się w dniach 19-21 maja, tradycyjnie na Las Vegas Motor Speedway. W sprzedaży zostały już tylko bilety VIP.

dolaczdonas

Total
29
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?