Prawie 500 tysięcy wejściówek na EDC Las Vegas 2020 rozeszło się w… 48 godzin!

Mimo braku ogłoszeń lineupowych, wyprzedały się wszystkie bilety na przyszłoroczną edycję EDC Las Vegas, która odbędzie się w dniach 15-17 maja.

silesia beats

Electric Daisy Carnival to światowa marka, która swoje imprezy pod szyldem organizuje w różnych częściach świata – między innymi w Meksyku, Japonii czy USA. Najbardziej znaną edycją jest ta odbywająca się na torze Las Vegas Motor Speedway, gdzie każdego dnia na terenie festiwalu przebywa około 150 tysięcy uczestników.

Festiwal, który w przyszłym roku odbędzie się w dniach 15-17 maja przyciąga coraz więcej chętnych. Tylko w tym roku EDC Las Vegas odwiedziło 465 tysięcy uczestników. O ogromnej popularności EDC świadczy fakt, że bilety na przyszłoroczną edycję zostały wyprzedane w dwie doby.

jay_cluss

Tak szybka wyprzedaż biletów świadczy o olbrzymim zaufaniu, gdyż do tej pory nie został potwierdzony żaden artysta – co nie powinno specjalnie niepokoić, wszak do imprezy pozostało jeszcze ponad pół roku. Patrząc jednak na poprzednie edycje, możemy jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osiem głównych scen plus jak kilka pobocznych zapewni różnorodność muzyczną i wysokie prawdopodobieństwo niespodzianek – chociażby takich jak ta, którą podczas tegorocznej edycji zgotowała swoim fanom Alison Wonderland.

ultra


O niezwykle szybkiej sprzedaży wszystkich biletów, zarówno tych tradycyjnych jak i VIPowskich poinformował sam założyciel Insomniac – firmy odpowiadającej za organizację EDC Pasquale Rotella, który na swoich social mediach podziękował fanom eventu.

DZIĘKUJEMY EDCLV! Sukces tego festiwalu i magia EDC nie byłyby możliwe bez ciebie i nie mogę się doczekać, aby być z tobą pod elektrycznym niebem!

Pasquale Rotella

Rosnąca popularność EDC LV powoduje, że bez poczucia przesady możemy określać ten event jako jeden z ważniejszych dla miłośników muzyki elektronicznej. Szeroki i różnorodny lineup zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów elektronicznych brzmień. Nie ma się więc co dziwić, że bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Dla osób, którym zabrakło szczęścia pozostaje obszerny livestream bądź kupno z drugiej ręki. Przed tym drugim ostrzegamy, by nie zostać oszukanym, gdyż z pewnością pojawią się “fałszywe bilety”.

silesia beats

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?