Kolejny młody talent – tym razem ze Szczytna. EightBlue atakuje z nowym singlem!

Karol Baldyga aka EightBlue zaprezentował kolejny swój singiel. Jego najnowsza, wydana za darmo propozycja nosi tytuł “Don’t Stress”.

kalendarz

Na rodzimym EDMowym podwórku z dnia na dzień odkrywamy coraz więcej utalentowanych artystów. Parę ciekawych przykładów przedstawiliśmy w ostatnich dniach, teraz czas na kolejny z nich. Tym razem czas sprawdzić Karola Baldygę, działającego pod aliasem EightBlue. Dwudziestotrzylatek ze Szczytna działa na scenie od sześciu lat, jednak dopiero od niedawna próbuje swoich sił w produkcji muzyki. Jak to wszystko się zaczęło?

EightBlue to projekt który rozpocząłem w 2014 roku. Na początku rozwijałem się jako DJ, poznając coraz więcej gatunków muzycznych. Miałem możliwość zaprezentowania swoich setów w wielu klubach, na festiwalach oraz konkursach. Z czasem pojawiła się chęć na spróbowanie własnych sił w produkcji i stworzenie nowych brzmień. Tworzenie muzyki daje mi ogromną satysfakcję i pozwala uzewnętrznić emocje. Staram się by moje utwory dostarczały słuchaczom jak najwięcej różnorodności i kombinacji dźwiękowych.

– Karol Baldyga aka EightBlue

EightBlue regularnie udostępnia swoje utwory na platformie SoundCloud od 2019 roku. Sprawdziliśmy te numery i trzeba przyznać, że nie mamy do czynienia z byle kim. Wszystkie jego dotychczasowe propozycje zostały wydane za darmo – mimo, iż jakościowo mogłyby wpasować się swobodnie w katalog wydawniczy niejednego labelu. Naszą szczególną uwagę przykuł remix do utworu duetu Tchami & Malaa “Prophecy”, który Karol przygotował w kolaboracji z NOT.ME.

emuze.me

Tchami & Malaa – Prophecy (NOT.ME X EightBlue Remix)

Solowo też nie ma lipy – tak brzmi jego singiel “Funky”.

EightBlue – Funky

Z kolei w ubiegły piątek światło dzienne ujrzała jego najnowsza produkcja, nosząca tytuł ,,Don’t Stress.

ultra

Tego pana warto sprawdzać nie tylko za sprawą już wydanych propozycji – w przyszłości ma być równie ciekawie.

Dla mnie w muzyce nie ma ograniczeń i pokażę to w najbliższym czasie. Aktualnie zakończyłem kolejny projekt w kolaboracji z NOT.ME, na który mamy już podpisany kontrakt z wytwórnią, działamy również nad następnym utworem. W trakcie realizacji są już kolejne pomysły.

Karol Baldyga aka EightBlue

Czekamy na efekty z niecierpliwością i, rzecz jasna, życzymy powodzenia!

emuze.me

kalendarz

Total
53
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?